bugün

huzurlu olabileceği sonuna kadar güvenebileceği bir hatun ile hayatını birleştirmek ister.
soru ilişkide bir erkek ne ister şeklinde sorulursa şöyle bir yazı var.

http://www.r2d3dergi.com/...09/11/bir-erkek-ne-ister/
Saglık mutluluk huzur birazda para olursa iyi olur.
kadınını ister sadece ona ait olmasını dilediği, arkasından iş çevirmeyecek, güvenebilecek bir kadını ister.

* (bkz: denizlerin efendisi trakyali)nın şahsi isteğidir.
sorumluluğunu almadan istediğim tüm kadınlar benim olsun ister.
erkek oalrak ne isterim bir ilişkide,
devaml ıaramasın arkadaş, bıraksın da buluştuğumuzda konuşacak bir şeylerimiz olsun, insan biraz özlemek ister özleyince aramak, aranmak ister, ama nerde. Günde 4 kere ararlar, sabah günaydın mesajı ile başlar, gece, iyi geceler mesajı ile biter, zor yani, onun yerine canın sıkılınca ara beni, özleyince ara bırak bende seni özliyeyim, özlememe fırsat ver amk.
Yani böyle olsun, fazla bir şey istemiyoruz arkadaş, git derdini, iş sorununu, bilmem neyini kız arkadaşların ile konuş zaten kız arkadaşalr bunun için yok mu ?
Bir erkek olarak en samimi halimle tüm erkekler adına konuşarak diziyorum:

1- Çok güzel bir eş: Uzun düz saçlar, yuvarlak memeler, çok da geniş olmayan bir popo. Anlayışlı olacak, sadık olacak, esprili olacak, dedikoducu olmayacak, iyi yemek yapmayı bilecek, haftanın en az 4 gunu seks isteyecek, tam bir çocuk anası olacak, dırdır yapmayacak, "ehliyeti olmayacak"(ahah); futbol, belgesel izlemeyi çok sevecek. Yazın denize inmeyi değil dağlara ormana çıkmayı sevecek.
2- Lamborghini Aventador veya o düzeyde araba.
3- Kırsalda triplex havuzlu bir villa.
4- Kendisiyle yatmak için yanıp tutuşan sekreterler.
5- Ölümsüzlük.
6- Yukarda dizelenen uçuk hayaller bir kenara bırakılırsa, huzurlu, mutlu ve uzun ömürlü bir beraberlik ve çocuklarının mesudiyetini görmek.
http://www.youtube.com/watch?v=lznJC_dcQOA
alfabemizin ilk harfiyle 16ıncı harfinin yanyana gelmesiyle oluşan şeyi ister. klavyem varmadı yazmaya.
Şu an yatacak bir yatak sanırım.
Bol bol fm oynamak ister mesela.
isteklerimin yerine getirilmesi.
harem isterler.
ben erkekleri çoktan çözdüm.
Sırtını çiğnetebileceği kadife ayaklı birini.
güzel kadının olması yetmez. o kadının sohbeti de iyi olmalıdır. sarışın yeşil gözlü sevgilimi sırf hep ben konuşmak zorunda kaldığım için ayrıldım kendisinden. güzel olmak gerçekten tek başına yeterli değil. daha sosyal olmalı bir kadın.
Birsuru sey istiyorum o yuzden dile getirip agzimi yormanin anlamo yok.
Erkeğin hiç isteği bitmez.
Kabul çoğumuzun istekleri bitmez ama bu istekler sizin verdikleriniz ile sınırlıdır kadınlar ipler sizin elinizdedir.
Adam akıllı bir kadın.
ne istediklerini bilmezler.eline telefon.kumanda.önüne yemek koyacaksın.
iskender, künefe, bolca çay.
Kadın ister kadının memesini ister sonra aynı anda bi kaç tane daha kadın ister sonra daha daha çok kadın ister..
ince bir bel, sıkı bir popo ve her zerresinde hissedeceği bir tutku.
iskandinav veya Slav kızı istiyordur. Bunları istemeyen erkek varsa gelsin yüzükleri takalım.
Birazcık huzur ister.
.
güncel Önemli Başlıklar