bugün

evet efendim; bir erkek ortalama olarak hayatında kaç defa seks yapmalıdır.

belli bir sayı olduğunu sanmıyorum. bazı erkekler yokluktan sadece evlenene kadar genelevlerde 3-5 defa seks yapabilmektedirler ve evlenince karılarını ilk 1-2 yıl mındar ederler.

sosyal hayatı olan, gece takılan, parası olan bir erkek ise asıl seks hayatını evlenmeden yaşamıştır. haftada ortalama 3-4 defa seks yapmaktadır. ve evlenince haftada bir 2 haftada bir anca seks yaparlar.

ortalama ölene kadar 1000 ideal bir sayı kendimi düşünürsem. oo 300-400 hakkı kullandık desene.
cevabı haftada 5 olan soru.
Günde 3 öğün tok karnına.
her yemekten önce ve sonra bir de ara öğün günde 7.
18-25 arası bulabildiği kadar . 25+ haftada en az 1 en çok 9 kere ! True story .
eşiyle aynı sayıda.
eşiyle istediği kadar yapabilir.
Ayda birden 60 yıl boyunca 720 defa diyorum.Ek olarak 1 defa da aşık olursa/çok severse/ çok arzularsa diye yedek hak koyuyorum.Fazlası evrimsel olarak gelişimi yavaşlatır.
kaç mekik çekersem sağlam karın kaslarım olur gibisinden bir soru. bunun sayısı yoktur. yapmak istersin yada yapman gerekir (uzun süre sonra kasıklarında bir ağrı peydah oluverir) ve yaparsın. normali hafta 2 dir yada 3 tür. öyle 5-6-7 ne bileyim alışkanlığa girer bence ve zevk vermez kanımca. mesela tam yatacakken ''ulaaaa sex yapmayı unuttuk ya la'' durumları oluşabilir. işin zevk alma, eğlence kısmı aradan çıkar ve ''poffff yapayımda bitsin''e döner sonunda.
Arabada bes evde on bes.