bugün

erkegi kadından ayıran özelliklerdir bunlar;
tabiki öncelikle penis ve takımları
bıyık,sakal ve diger kıllar
Karakter.
Karakter kişilik saygısı çevreye vereceği güven.
(bkz: yarrak afedersin)
Ses tonu. Bakışı. Bir kadına olan davranışı.
kendine has kokusu. ayaklara dogru daha da belirginlesir .coraplari fln cikarinca offf . ordan anlarsin iste erkek oldunu
Fabrikasyon asamasinda olaya dahil olan y kromozomu...

Gercekci olalim...
sempatiklik ve yakışıklılık gibi sıfatlara sahip olması durumunda kızlar tarafından "tadından yenmez" diye adlandırılır.
fiziksel birşey olmadığı açıktır.
30 cm lik damarlı, taş gibi dim dik bir koldur. Güçlü kola sahip olmayan erkek, erkek sayılamaz.
Bilimsel olarak konuşmak gerekirse; penis.
Dirayetli olması, cool olması (cooldan kastım bir duruşunun olması, ağırlığının olması) , uzun boylu olması, sözünü geçirebilmesi ve güvenilir olması.
Pipi.
Olmadan olmuyor.
tek kriter adamlıktır.
edep ve namus olmazsa olmazdır.
karakter ve güvenirlilik vazgeçilmezdir.
kocaman bir karakter.

olmazsa ben ona adam demiyorum oğlan çocuğu diyorum.
kiriktir.

bu kadar cinsel iğrenç başlığı da ben açıyorum zaten. herkes ahlak bekçisi.
GüÇ. Bu yasıma geldim edindiğim tecrübelerin cıkarımıdır. Her anlamda bir erkek güÇlü olacak arkadaş. Kadını erkekten ayıran en büyük özellik. Kadınlar kendilerini kanatları altına alan kollayan erkeklere aşık olurlar ki biz buna güce tapma deriz.
"Adam"olsun yeter. Sıralanan bütün iyi özellikleri içinde barındırır.
Efendilik, Çevresindeki insanlara davranışı.
cesaret dicem ama 15 temmuzda tankların ve tüfeklerin önünde dimdik duran kadınları gördükce erkeğe mahsus olmadığını bir kez daha anlamış ve yaşamış oldum .

hele birde o anlarda evlerinde etek giyip oturan erkekcikleri düşününce ! değil mi ?

ne yazık ki nüfus kağıtları mavi .

bunların partileride belli özelden sorana söylerim şak diye .

buraya yazmayım itle köpekle uğraşamam yani .
işlevli kalın damarlı bir kol. *
hmm.
(bkz: herkes kendinde olmayani ister)
iyi bir erkeği veya kadını diğerinden ayıran özellikler olarak bu başlık açılsaydı belki de aşağıda açıkladıklarımla daha anlamlı olurdu..

1- oldukça sık mesela 2-3 günde bir isteyerek ( rol gereği değil ) sex yapmak,
2- sex yaparken partnerini düşünmek, ( haz aldığı noktaları fark etmek )
3- sex yaparken süreyi uzun tutmak, 1 kere de partnerin 1 den fazla tatmine ulaşmasını sağlamak,
4- tabi bunları dinlerken, kadınların, erkeklerin 1 er abidin paşa çeşmesi, salatalık veya vibratör olduğunu düşünmemeleri gerekiyor,
5- kadınların bazen kendi viteslerini 1 den 5 e almaları da gerekebilir veya tam aksi, fazla gaza basmamaları gerekir, aksi halde, motor kaynatır, zevk mevk kalmaz, vücutlar itici gelmeye başlar.

gerisi, sadece altta hareketsiz yatarak sex yapıldığını sanan türk kadını için o kadar önemli değildir. kestirme gidip, sadece anadan öğrenme yumruk, diz ve bel arasıyla koca seçtikleri için, çoğu zaten tecavüzcüleriyle evlidir. seslerini çıkartamaz.

Bakınız; rus kadını bu işi niçin iyi yapıyor.
görsel

Böyle bir tesadüf olabilir mi?

Birileri bize bir şey anlatmaya çalışıyor.
XY-chromozomudur.