bugün

büyük ihtimalle çocuğu yoktur.
öğrencilerin çetelesini tutmuyordur.

sen çalışma, kal dersten sonra yok kelini sikeyim, yok gözlüğüne sokayım, yok ağzını öpeyim.

çalışsaydın da geçseysin.
onun bunun çocuğu hocadır.

Edit: Aynı zamanda öğretmen çocuklarını başlık altına toplamıştır.
onun dersini bir şekilde geçtikten sonra ve diploma da alındıktan sonra, dışarıda bir yerde kıstırılıp yere yatırdıktan sonra ağzını yüzünü kırmak gerekir. yap bunu çekinme, bütün hırsını boşalt. gözlükleri taklıyıken yumruğu patlat. gerekirse eline muşta tak.

ama onun yanına koma..
hoca olmuştur ama adam olamamıştır adam!

yanındayız kardeşim. keep calm and fuck it.
götlükte doktorasını yapıyordur.
işini tek derse bırakan sorumsuz öğrenciler tarafından sevilmeyen eğitimcidir.

iğneyi kendimize çuvaldızını başkasına batıralım biraz. tamam o hocanın da yaptığı insafsızlıktır ama başkalarının insiyatifine bırakmamak lazım bazı şeyleri.
eğer ders bir de ikinci dönem dersiyse tam bir yıl kaybettirecektir. ilk dönem dersi olsa gene iyi, en fazla yarım dönem uzar. bunları öğretim görevlisi yapanın kulak zarına işeyeyim!!!
orospu çocuğunun önde gidenidir, bayrak taşıyanıdır.

sadece bir patoloji dersinden kaldığım için bir yıl sadece o dersi alacak şekilde sene kaybı yaşamışlığım vardır. boşluktan ne yapacağımı şaşırmış bir şekilde can havliyle açıköğretime ikinci üniversite kapsamında kayıt yaptırdım. mezun olalı çok oldu ama açıköğretimi kaç yıl oldu bitiremedim daha.
25 puanlık sorudan tek kelimeyi yanlış yazdığım için 5 puan veren zat-ı muhteremdir.

hala anarım kendisini sevgili anatomi prof.çuğum.

ve savunması da benim kızım da okulu uzattı, yapacak bir şey yok bir sene daha gelirsin.
ulan dötüne goduğum sen alıyorsun 15 bin lira maaş kızın rahat rahat okuyor, yediği önünde yemediği arkasında. ben derse eşşek gibi çalışmışım, babama daha fazla yük olmayayım diye. latince bir kelimeyi yanlış yazdığım için hayatımı karartmaya ne hakkın var. lan o bir sene süründüm resmen insafsız süründüm, kredim kesildi, aç kaldım parasız kaldım ama babama param yok demedim. Allah'ından bul ne diyim, Allah'ından bul !!
sabaha kadar küfür edilse de sonucun değişmeyeceği gerçeğidir.
genç yaştayken arkadaşları tarafından ezilmiş, psikolojisi zarar görmüş, bunun intikamını da yok efenim sınavları zor yaparak, yok efenim dersi yarım yamalak anlatarak hatta anlatmayıp slayttan okuyarak almaya çalışan sözde öğretim görevlisidir.
not: genellikle bunların giyim tarzı iğrenç ötesidir. haftada bir belki duş alır belki almazlar. ağızları da bedenleri de pis pis kokar. çöpe atsan çöpü pisletir, o derece. kendi evladı da büyük ihtimal yoktur;hiç bir kadın almaz ki bunu.
küfrü yiyendir. şimdi öğretim görevlisi var, öğretim görevlisi var. seni bırakmak için elinden geleni yapar, yoklamadan saldırır, sınavı zor yapar, ders anlatmayı beceremez tamam. ama sınıftan tek bir kişiyi bırakıyor ve o da sen oluyorsan ve aranızda bir hüsumet yoksa dön bir kendine bak. bizim okulda da var bu tiplerden, gayet iyi niyetli hocalar ve 4. sınıf derslerinden kalmayalım okul da uzamasın diye ellerinden gelen kolaylığı sağlıyorlar. ama çıkıyor işte birkaç adam, kalıyor. e şimdi bu durumda hoca ne yapacak amına koyayım? e hoca bunu geçirse geçirdiklerine ne diyecek. net diyorum, ben böyle bir tipin dersten sırf 4. sınıfım hocam diyerekten geçtiğini duyarsam hocanın da çocuğun da yüzüne acizliklerini vururum.

bu yazıyı da bir dersten vf ile kalıp yarım dönem okulu uzayan biri yazdı ha. kalma sebebimiz de hocanın android/java bilmeden android uygulaması yapılmasını istemesi. bölüme sadece c dersi veriliyor bu arada, o da temel seviye. herkes parasıyla yaptırdı tabii, biz geciktik hıamına.
Vicdansiz zalimdir.
sikilmesi gereken görevlidir.
sülalesine mensup her kişi tek tek elden geçirilir.
aynı hocaların bizimde üniversitede olduğu durum, sabır ediyoruz bir yere kadar sonunda kan çıkacak ya onlar bizi vuracak ya da biz onları.** (bkz: aymes)
Selçuk diş hekimliği hocalarıdır kendileri.
Gözümün içine bakarak sen kalacaksın diyen ve arkadaşla bire bir verdiğimiz sınav kağıdından, arkadaşın 70 küsür puanına karşılık almış olduğum 25 puanlık not neticesinde varlıklarını ispatlayan öğretim görevlileridir. Küfür yazmıyorum. Tamamlayın gerisini.