bugün

Bdv'ye cevap süresi minimum bir aydır. Bunca zamandır sözlükte yazıyorsunuz bunu artık öğrenmeniz lazım.
Güncel şikayetime 16 gündür cevap vermeyen, geçmiş tecrübelere göre 20-25 gün sonra cevap verip dalga geçer gibi yorumlar yapan moderatördür.

Sanıyorum ki bu mod arkadaşın küfür dağarcığı çok geniş, bize edilen küfürleri “o küfür mü yeaa”, “kastetmiş küfür etmemiş” vb cevaplar vererek işlem yapmaksızın kapatıyor.
anneme alenen sövülmesini şikayet ettim bende 20 gün oldu bişey yaptıkları yok. lanet olsun dedim.

böyle moderatör oldukça böyle söven orospuçocuklarıda olacak maalesef...
hala bdv ye yazanlar olduğunu göstermiştir. onlarca şikayete kulak tıkayan, en ufak bir müdahale etmeyen, haklarındaki iddalara cevap vermeyen bir yerin moderasyonuna yazmayın. burdaysanız bu çukurun ne olduğunu bilip ona göre yazın. yapacak başka bir şey yok.
son şikayetimi yapalı 14 gün olmuş. demeyin öyle 1 ay dolmasını bekliyorlar...

görevli kişilerin ayıp ettiği durumdur. bence şikayet durumunu kendi aralarında analiz edip ona göre ipliyorlar. sözlüğün kapısına polis amcaların dayanabileceği durumlara hemen müdahale ediyorlar fakat sözlük içi huzur umurlarında değil.
Derdinizi kendi kendinize çözme olgunluğuna erişesiniz diye cevap vermeyen moderatördür.

Anlamadan, dinlemeden hemen eleştiriyorsunuz adamları. Şaka lan şaka, sözlükte moderatör Yok ki, olmayan bir merci şikayetinizi nasıl okusun?
sözlüğe girmediği için normal olanı yapmakta olan moderatördür. eskiden en azından 1 haftada falan okunurdu dertler tasalar. bazen hiç cevap vermezlerdi ama orada olduklarını ve sıcacık gülümsediklerini bilirdinizazasajkskalj sinirlerim bozuldu yazarkene. dursun orada bdv illa birileri görür. ıssız adalarda mahsur kalanlar nasıl ki buldukları şişeye not yazıp okyanusa atıyor umut ile sizlerde o umudunuzu kaybetmeyin müsterih olunuz..