bugün

genç turkcell'in her pazartesi ve her perşembe anlaşmalı sinemalarda uygulamaya koyduğu kampanyası.
okul çıkışı hadi bi siftah yapalım die taksim afm ye gidip kalabalıktan içeri bile giremediğimiz ama aslında doğru saatlerde gidilince çok yararlı olan kampanya.
beşiktaş taraftarının ali cengiz oyunlarıyla bir bilete iki kişiyi stada sokması. beni dehşete düşüren bir olay olmuştur. bir bilet alana ikincisi bedava ile aynı mantık sonuçta.
pazartesi ve perşembe günleri cinebonuslardaki çılgın kalabalığın esas sebebidir.
kerhane de uygulansa önünde kuyrugun kuyrukluktan cıkıp izdham derecesine gelebilcegi mekan
bir bilet alana bir bilet bedava. o bilete de bir bilet bedava, o bedava biletede bitane bedava bir biletle sonsuz bilete sahip olmak istiyorum!!
sevgilinin olmadıgı dönemlere denk gelince çıldırtası olay
(bkz: bir jilet alana bir jilet bedava)
genc turkcell'in başlattığı, pazartesi ve perşembe günleri için uygulanan kampanyadır ve bana turkcell kullanıcısı olmamama rağmen istediğim her gün bir biletle 2 kişi sinemaya girme imkanı sağlamış olan kampanyadır da ayrıca. şöyle;

bundan önce ki kampanyada* anlaşmalı olan sinemamız bu sefer ki uygulamada anlaşmaya afm'nin de katılmasıyla kampanya dışında kalmıştır. e baktılar olmuyor, insanlar afm'nin önünde kuyruk oluşturmuş "senmisin beni dışlayan al ben her gün yapıyorum üstelik istediğin operatörü de kullan, hat, şifre felan hikaye zaten onlarla ne uğraşıcaz gel ne zaman istersen bir bilet al bir bilette benden" demiştir. e güzel de olmuştur. turkcell kullanmamama rağmen bana bu fırsatı yarattığı için turkcell'e buradan teşekkürlerimi sunuyorum.