bugün

"sevgili günlük,

bugün yine uludağ sözlük'e girdim ki birkaç inananı daha yolundan döndürmeye çalışayım. zira her yolundan dönen inançlı insan için sevap point kazanıyorum kendimce. bu da müslümanlıktan kalma bir alışkanlık işte...

fortheunion nickli bir inanan ateistleri eleştiriyordu. hemen kendisine mesaj attım. ""senin gibi kafası basmayanlar anlamaz ateistliği rahat ol sen. insan vicdani diye bir konu var empati var. kendine yapılmasını istemediğini başka yapma durumu var. sizin gibi 2yüzlü değildir ateistler öyle çıkar uğruna kötülük yapmama gibi şeyleri olmaz! kötü insan her yerde kötüdür!!! dinci de olsa dinsiz de olsa ama senin kafan almayabilir bunu! elin adamı karısını sikse lafın da ne kadar kro olduğunun göstergesidir"" dedim. o da bana sakin olmamı söyledi ama dinlemedim. hemen ardından küfürler yazdım buna. e nihayetinde bizi yaratan doğa anaya olan minnetimden dolayı dinszliğimi korumam gerekiyordu.

şimdilik yazacaklarım bu kadar günlük...

darwin bizi kutsasın,
maymunlar sikimizi yesin. amen.
sevgili günlük yobazin biri yine espri yapmaya kalkismis. ama zeka olmayinca espri de olamiyor ama zeki olmayan bunu da anlamazki. böylesi bic acmazdayiz iste.
ateistlerden çok müslümanların doldurduğu günlük. ilginç amk!
sevgili günlük bugün sözlükten bir arkadaşın tavsiyelerini dinledim. hayattan zevk almaya, mutlu olmaya başladım. ölümü düşünerek hata ediyormuşum meğer. geleceğin elemini düşünerek neden kendimi heba edeyim dedim.artık sigara, alkol, uyuşturucu kullanmayacağım. kimseye kötü davranmayacağım.aklıma bir şey takılmadı değil 110 yaşına gelirsem ölümü isteyeceğim mi ? neyse bir 110 olayım bakarız.

(#19206700).
Allah'a şükür bugünde inanmadım.
yıllardır teolojik konularla ilgili kimseyle tartışmaya girmiyorum. Ancak ateistleri yarak kürek şekilde eleştirmeyi meslek edinen orospu çocuklarının derisini soyup denize atasım var. Ben şahsen kimseyi hor görmüyorum aşağılamıyorum inancından yada inançsızlığından dolayı. Kim ne yaparsa, neye inanırsa inansın- inanmasın banane amk. Amma velakin ateistler piçtir, anasını pazarlar, bacısını pezevenklere peşkeş çeker dersen senin de anacağını sikerim sevgili müslüman.
allahıma hamd olsun ki bugünde inanmamayı başardım.
bazı müslümanlarla arasında hiçbir fark olmayan günlük. zaten herkes belli bir yaştan sonra ekmeğinin peşine düşüyor. yani ateistleri her gün pavyon pavyon gezen insanlar görmek saçma. türkiye' de ne olursan ol eğer fakirsen sana biçilen hayat tarzı bellidir.