bugün

bazı müslümanlarla arasında hiçbir fark olmayan günlük. zaten herkes belli bir yaştan sonra ekmeğinin peşine düşüyor. yani ateistleri her gün pavyon pavyon gezen insanlar görmek saçma. türkiye' de ne olursan ol eğer fakirsen sana biçilen hayat tarzı bellidir.
allahıma hamd olsun ki bugünde inanmamayı başardım.
yıllardır teolojik konularla ilgili kimseyle tartışmaya girmiyorum. Ancak ateistleri yarak kürek şekilde eleştirmeyi meslek edinen orospu çocuklarının derisini soyup denize atasım var. Ben şahsen kimseyi hor görmüyorum aşağılamıyorum inancından yada inançsızlığından dolayı. Kim ne yaparsa, neye inanırsa inansın- inanmasın banane amk. Amma velakin ateistler piçtir, anasını pazarlar, bacısını pezevenklere peşkeş çeker dersen senin de anacağını sikerim sevgili müslüman.
Allah'a şükür bugünde inanmadım.
sevgili günlük bugün sözlükten bir arkadaşın tavsiyelerini dinledim. hayattan zevk almaya, mutlu olmaya başladım. ölümü düşünerek hata ediyormuşum meğer. geleceğin elemini düşünerek neden kendimi heba edeyim dedim.artık sigara, alkol, uyuşturucu kullanmayacağım. kimseye kötü davranmayacağım.aklıma bir şey takılmadı değil 110 yaşına gelirsem ölümü isteyeceğim mi ? neyse bir 110 olayım bakarız.

(#19206700).
ateistlerden çok müslümanların doldurduğu günlük. ilginç amk!
sevgili günlük yobazin biri yine espri yapmaya kalkismis. ama zeka olmayinca espri de olamiyor ama zeki olmayan bunu da anlamazki. böylesi bic acmazdayiz iste.
"sevgili günlük,

bugün yine uludağ sözlük'e girdim ki birkaç inananı daha yolundan döndürmeye çalışayım. zira her yolundan dönen inançlı insan için sevap point kazanıyorum kendimce. bu da müslümanlıktan kalma bir alışkanlık işte...

fortheunion nickli bir inanan ateistleri eleştiriyordu. hemen kendisine mesaj attım. ""senin gibi kafası basmayanlar anlamaz ateistliği rahat ol sen. insan vicdani diye bir konu var empati var. kendine yapılmasını istemediğini başka yapma durumu var. sizin gibi 2yüzlü değildir ateistler öyle çıkar uğruna kötülük yapmama gibi şeyleri olmaz! kötü insan her yerde kötüdür!!! dinci de olsa dinsiz de olsa ama senin kafan almayabilir bunu! elin adamı karısını sikse lafın da ne kadar kro olduğunun göstergesidir"" dedim. o da bana sakin olmamı söyledi ama dinlemedim. hemen ardından küfürler yazdım buna. e nihayetinde bizi yaratan doğa anaya olan minnetimden dolayı dinszliğimi korumam gerekiyordu.

şimdilik yazacaklarım bu kadar günlük...

darwin bizi kutsasın,
maymunlar sikimizi yesin. amen.
"sevgili günlük,
bugün yine allah'a ve peygamber'ine küfrettim; çok mesudum. başım göğe ererken fıtık olma ihtimalini düşünüp kendime geldim. ne de olsa 'cool' gözükmek zorundayım. kızlar beni bu şekilde beğeniyor. bu yeni bir akım haline geldi. eskiden kedi keserdik. o mesele mazide kaldı. şimdi bütün müslümanlara, inandıkları kutsal ne varsa hepsine küfür ederken rahatlıyorum, içimi boşaltıyorum adeta. evet, bundan büyük bir zevk alıyorum. her şey, cicişlerim için."
Selam günlük ben ateyiz. Ben mantıklı ve iyi niyetli ateyizim ve o yüzden sözlükte müminlere laf etmiyorum. ama neden diğer ateyizler benim gibi değil? onlar neden hep müminlerden nefret ettiklerini söylüyor? belki de onlar sadece ateyizliğin özgürlük ya da rahatlık olduğunu düşünen liseli trollerdir. ya da normal trollerdir. bilemiyorum sözlük ama müminlerde de böyle insanlar çok fazla. onlar kötü mü? biz kötü müyüz? allah olsaydı kötülük olmazdı herhalde değil mi? ama iyilik diye de bir şey var? bu kadar kafa karıştırıcı olmak zorunda mı? ben mi boşuna yaşıyorum müminler mi? ama her türlü onlar bir adım önde. eğer tanrı ve cennet varsa sonsuza dek cennette yaşayacaklar. eğer yoksa öldükten sonra çürüyecekler, seksen yıl boşuna yaşayacaklar ama sonsuza kadar yaşamayla kıyaslandığında seksen yıl değerini kaybetmez mi? seksen yıl yaşadıktan sonra çürümek ve bir daha hiç bir şekilde geri dönememek saçma mı? reenkarnasyon mu var? ama varsa önceki hayatlarımızı hatırlıyor olmalıyız ki yeni hayatımızı ona göre şekillendirelim. peki kim bu döngüyü düzenleyen? bir ruhun kendi kendine başka bir bedene yerleşmesi ve o ruhun bile bundan haberinin olmaması mantıklı mı? ama onlar da mantıklı değil. bir kitap gösterip bunu tanrının yazdığını söylüyorlar ama o kitabı bir insan yazmış da olabilir. bu kadar öngörüyü nasıl mı yapmış? belki de bir büyücüdür. aman tanrım(!) ben her şeyi bilimsel düşünen bir insanım ama büyücülerden bahsediyorum! belki de onlar haklı. onların da bizim de mantıklı ve haklı olduğumuz şeyler var. neden böyle olmak zorunda? ikisinden birisi aklımızda şüphe bırakmasa olmaz mı? sadece birisi! ya da her şeyi bilsek olmaz mı? evet haklısın, öğretmenler bize sınav sorularını vermiyordu. ama öğretmen sınav sonucunda neler olacağını; sınıfta kalmak veya kalmamak, bize kanıtlıyordu. allah varsa bize bunu neden kanıtlamıyor? bize akıl vermiş ve bizim düşünmemizi mi istiyor? düşündükçe imandan uzaklaşıyorum ama! kitap okumalıyım, zihnim boşalmalı. kuran mı okuyayım? ama o arapça! ben arapça bilmiyorum ki. allah sadece arapça mı biliyormuş? bu soruların cevabını kimse veremez mi?
merhaba günlük ;

yine beni marjinal olup farklı çıkarlar elde etmekle suçladılar , amacım topluma farklı gözüküp kısa yoldan fark yaratmakmış.
düşünsene günlük ateistim dediğinde ülkenin %90 nın bana iğrenç insan gözüyle bakacağı bir ülkede ateist olarak fark yaratıp ilgi toplamaya çalışmak deli işi olsa gerek bu.

ben ister miydim atesit olmayı ? ben istemezmiydim zikir çekmeyi ? ben istemez miydim kurban kanı akıtmayı ? diğer
müninler gibi , yapamadım işte günlük inanamadığım bir şeye hizmet edemedim''sen aptal mısın görmüyor musun muhteşem dünyayı ?'' diyerek aptal yerine konulmaktan bile alamadım kendimi.

kız düşürmek için ateist olduğumu bile iddia edenler oldu , halbuki bilmediler ateist olduğum öğrenildiğinde elimizdeki kız ve kızlardan bile olduk.

şimdi sen söyle günlük ? nedir benim bu işten çıkarım ?

ünlü düşünür ismail yk nın dediği gibi yoksa ben zurna mıyım ha ?
yavrum benim
seni ne zamandır ihmal ettim biliyorum, sayfalarının sararmış olduğunu gördüm, tamam heycanlanma hemen ben seni ilk günki gibi seviyorum tatlişkom neyse annem çağırıyor hoşçakal..
selam günlük, bugün kalktım ilk iş olarak attırdım ortalığa. ohh mis gibi cenabet geziyorum, döl kokuyorum. özgürüm ben yea.
bal arısı konusunda çok ilerleme katettim günlük. her şeyin tesadüfen olduğunu kanıtlamama çok az kaldı. çok heyecanlıyım. tanrı yardımcım olsun.
bir ateistin yazdığı günlüğü ifşa etme gibi bir derdi olmadığından, bu olsa olsa şakirt kişisinin kendini ateist yerine koyup yazdığı günlüğümsü yazıdır.
Günlük galiba ben Allah'tan hoşlanıyorum!!!!!! <3<3<3<3<3<3<3<3<3

cCc ... şey bu değildi heh , Allah(c.c) . inanıcam galiba lan artık.
inanır mısın günlük; bugün kol gibi sıçtım.
Sevgili günlük. Aslında günlük diye bir şey yoktur ama bi defter var yani. Bak yine yaptım. Her cümleyi nasıl oluyorda allahsızlığıa getiriyorum inan ki bende şaşkınım. Allah ne lan, tanrı diyecektim pardon. Allah diyince sanki müslümanlığa inanmıyormuşum gibi oldu . Halbuki ben hiçbirine inanmıyorum. Nice koç yiğitler dinledim de yok tınnnnnnnnn .

Totalde, bugünde inanmadım anne.

Notiş: arada bi yusuflamıyor değilim. <3
sevgili günlük
bir gün daha tanrı yokmuş gibi davranabildim hamd ü senalar olsun.
öfff, bu gün de tanrı yok...
(bkz: bir şakirtin günlüğü)
sözlük sayfasıdır. sözlüğü günlük gibi kullanıyorlar malesef.
bugünde ALLAHA iNANMADIM.
merhaba günlük bugün oturdum düşündüm ve şu liseli beynimle karar verdim..
allah'ın olmadığını ispat ettim. nasıl mı diye sorarsan kendi kendime ben de sordum. futbol bilgim iyidir ayıptır söylemesi..
düşündüm ki sözlük eğer allah gerçek olsaydı suudi arabistan dünya kupasını alırdı..
ne kadar mantıklı değil mi demek ki allah yok..
bir agnostiğin günlüğü daha çekici olabilirdi.Ateist neye yazsın ki sözlük