bugün

kavgayı ayırmaya çalışırken çok muhtemel olan olay.
(bkz: taraf olmayan bertaraf olur)
olayın başına patlayacağını garanti eden olaydır.
bir anda yumruk yemektir. (bkz: serdar ortac)
-büfeden sigara alınmaktadır.
adam:a
kadın:K

k: yavaş olsana üstüme açtın dolabı
a:çekilir misin dedik duymuyor musun
k: içinden söylersen duymam
a: kulaklarını açtır herkes duydu.
k:gerizekalı
a:sensin gerizekalı
k:sabah sabah delirtme insanı be alala..
a: salak
ışığı görmektir.
her an kavganın ortasında kalmaktan iyi bir durumdur.

kadın: yeter artık yeter bıktım bu hayattan, hiç bir şey istediğim gibi olmuyor bla bla
kocası:peki
kadın: sen ne pısırık adamsın, annen nasıl yetiştirmiş seni bilmem bla bla bla
kocası: zZzZzZzZ...
kadın: lanet olasıca herif dinle beni dinle dinle
sopa ve bıçak yoksa heyecanlı ve eğlenceli olabilecek olay.
sözlükte takılırken bile başa gelebilendir.

amına koyim sözlük tam taşşak bir entry giriyodum ki bağrışmalar duydum aama böyle hayvani kapının önüne çıktım ki yaklaşık 40 kişi bizim apartmana girmiş bir çocuğu ölümüne dövüyolar, biri kelebek soktu çocuğa, çocuğun babası kavganın ortasında. çocuğun annesi geldi aşağıya bir kız var kendini yırttı, saldıranlar apartmanın camlarını kırdı kırık camlarla giriştiler kalabalığa, ben annemleri içeri soktum zira olay 3 metre önümde gerçekleşiyor. döndüm çocuklara "beyler aile var dedim" kimse siklemedi amk, polis hala gelmedi bütün mahalle ayakta. korayın amına koydular, koray kim diyeceksiniz şimdi uzun hikaye, özünde iyi biridir aslında çevresi kötü. hala cam kırıyorlar amk gazi mahallesine döndü lan bura. vay amına koyim serhat çocuğu siktiler lan! hala annesinin çığlıklarını duyuyorum 3 sokak öteden.

afoo evden bildiriyor.

(bkz: afoo haber ajansı)

edit : götü zor kurtarmışım lan aslında, apartman dağıldı. kelebeğin biri önüme düştü. avcılar böyle değildi, depremden sonra böyle oldu amk.

edit 2 : kenan amcanın üst baş yırtılmış, arada düştü ibnenin biri üzerine bastı. kenan amca korayın babasıi lakabı da rambo kenan. teknesi var, balık restoranı falan.

edit 3: bi kız geçti üzerin kanlı falan, korayın evine gidiyodu. sevgiliydi galiba. yine oalyın altından karı kız çıktı iyi mi amk.

edit 4 : polis geldi, korayın kafasını kırmışlar, kaanın eli kesilmiş, kaan bu arada korayın kardeşi. rambo iyi. koray hastanede. amk polisi daha yeni geldi. o değil de bizim eski yöneticinin arabasının camlarını indirdiler, ona üzüldüm amk, adam şikayetçi de olmuyo komşularım diyo, karısı yukarıdan şikayetçi olsanaaa diye çemkiriyo. adam tırsıyo lan, polis de olma dedi. nasıl ülke bu amk. kapının önü kan gölü. caps aldım çok net değil yarın daha iyilerini alırım. ulan dedikoducu ibnelere döndüm amk.

edit 5 : telefonun kalitesi çok kötü ve ışık da yok dolayısıyla caps kötü.

http://i56.tinypic.com/2441eza.jpg

buz dağının görünen şeysi

http://i56.tinypic.com/5myb6e.jpg

dışarıyı çekemedim çok karanlıktı. yerler kan gölcüğü. bu kanı kaybeden zor yaşar amk.

edit 6 : nöronlarına akıttığımın yöneticisi demin nolyuo ya ben bişi duymadım dedi. ulan yavşak adamın biri diğerini tutup senin kapına yapıştırmadı mı. benim bir şeyden haberim yok demiyo mu. bütün yöneticiler mi göt oğlanı olur, tırsak puşt.

neyse özet geçeyim anlayan anlar

(bkz: olaylar olaylar)
geçen sene okulda başıma gelen durumdur. ne olduğunu anlamadan insanlar birbirine girdi ve ben arada kaldım aradan çıkmak için baya çaba sarfettim tabi.
durumu iyi idare etmek gerektirir.
t1p7 ile aynı yerde oturuyoruz şu an. olum apartmanı dağıttı ipneler ne cam kaldı ne bişi.