bugün

olayın aslına inecek olursak, bir anda olan bir şey değildir. ortada birikmişlik vardır durum bazen o kadar vahim oluyor ki, “ya bu çorba neden tuzsuz ya? neden hep ben, neden?” diye kriz geçirip, gözyaşı dökme derecesine gelebiliyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=dHSn3wGSW9c

bu aralar araç ile seyir halinde iken radyoda ne zaman bu şarkı çıksa gelmekte olan istektir. sanırım kayıplar akla düşüyor sözlerini duydukça. o boğaza oturan yımrık olmasa hoş aslında rahatlıyorsun ama işte o yımrık kötü *
Bir anda gelmemiştir. Bir sürü anda gelmiş yok sayılmış ve o anda bardak taşmıştır ve sen gerçekten mutsuz birisindir.
genelde gece olunca görülür.. ruh halini etkileyen havanın kararmasında ortaya çıkan depresif hareketler. ağlayana kadar gitmez, huzursuz eder adamı.
derinlerde kalan ayrıntıların dürtüsünde ortaya çıkar. yaşanmış veya yaşanacak her bok dürtebilir bu duyguyu. sorumluluk, vicdan azabı.. illettir, uyku kaçırır 'bi sktirp gitse' diye isyan edilir. insanın psikolojisinin nekadar değişgen olduğunu kanıtlar.
tutmamak lazım gözyaşlarını, süzülmeli yanaklardan..
Ağlamaya mecalim yok.
Ben zaten bitiğim.
Denge diye bir şey fiziksel olarak bile kalmadı.
içim acısa bile ağlamam.
Bir fotoğrafla ağlarım.
Kendime ne yaptım böyle?
Bana kim ne yaptı böyle?
(bkz: regl)
keşke ağlanabilse o gelen istek üzerine ağlanamaz ki...
(bkz: depresyon) dikkat edin, depresyon belirtisidir.
sebebi bilinmeyen yavşak bir durumdur.
dolum taşım sürecinin son evresi, sıklıkla kadın cinsinde görülür.
huzurla uyumak için başınızı yastığa koyduğunuzda gelir bu istek. özlersiniz, ve içinizden'özledim' dersiniz. sonra burnunuzun direği sızlar önce, aynı anda gözleriniz dolar. ve ağlamaya başlarsınız.

genelde geceleri olan bir istektir.
En uzun gecenin eseridir.

Çok özledim demek istediğin anda gelir.
Neydi o, hani bir insanın taşıyamayacağı kadar çok.

Sesini duyamayacağım, ben yokken sana bir şey olacak ve bana haber vermeyecekler diye korkuyorum dediğin anda gelen istek.

Bazı geceler çok uzun değil mi sahi?
bilinç altına biriken duygu yüklerinin nirvanaya ulaşması.
sınav sonuçları açıklandığında bende de oluyor anlarım .
Bir aydır böyleyim valla diyorum bıktım.