bugün

Alırım bi dal nerede bulunur.
"insan düşünerek aşık olmaz. bir bakmışsın, olmuşsun."
zamanla olacak bir şey değildir zaten. bir anda olur ne zaman olduğunu bile bilemezsin ilk başta kendi düşüncelerinden bile anlamazsın kimi zaman aklı geçer kullanımda dengeli olması için uğraşırsın ama geçtiği de olur. hem bir yandan yakın çevrende olsun istersin özlemiş olduğundan hem de uzun süre bakınca çekinirsin çekingenliğin, utangaçlığın tutar. normalde bazı anlık davranışları tutamayan biri bile o hissiyatle bir kere de olsun tutmuşsa veya tutamayacağını fark edince bilinçsiz de olsa zarar gelmesin diye tutamayabilirim diye söylediyse ondan hisler konusunda şüphelenilmez bence. hislerde yalanı becerebilen var mıdır bilmem ama en beceremediğim yalan türüdür hislerde tutamam kendimi kimi zaman hissettim mi bazı hisleri ya direk ya da dolaylı söylerim veya davranışla açık veririm kendimin bile fark etmemiş olduğu hislerle ilgili bilgiler okurken öğrendiğim farkında olmadan yapmış olduğum davranışlar da yok değil. hislerde kandırmayı yapacağımı zannetmiyorum yapılmasını istemem de açıkçası.
Allah kurtarsın, allah başka dert vermesin. Ne boktan şeydir o öyle.
Bir anda oluyordur.

Bir anda aşık oldum,
O güzel gözlerinee,
Başkasını istemem,
Benim gözüm sende,
Dırı nınnı dırınım dırının nım.
Bir görüşte aşık oldum sana delice
Bekliyorum gelmiyorsun bana bir gece
Izdırabım diner benim geldiğin gece
Ağlıyorum gülmüyorum inan her gece

Acı çektirmek mi bana maksadın zalim
Senden başka yoktur benim tutacak dalım
Gel elinle öldür beni çektirme yeter
Her gün zulmünden perişan olmadan halim

orhan gencebay ı hatırlatan cümle.
Aşk zaten bir anda olur. Geliyorum bak deyip uyarı yapmaz.
hoslanmadir o ask olsa duramazdin.
Aşık olunan kişinin güzel/yakışıklı olması tesadüf mü acaba(?)

Beğenmeyi aşk sanıyorsunuz. Amk ergenleri sizi.
Şuan sağımda oturuyor. O henüz bilmiyor ama doya doya izleyebiliyorum yüzünü. Huzur.