bugün

insanı ziyadesiyle şaşırtan, mesaj kutusuna seyirtmeden evvel "acaba şahane bir şey mi yaptım yoksa fahiş bir hataya mı imza attım?" deyu kaygılandıran şey.

az evvel başıma geldiği için aktarıyorum. ne yalan söyleyeyim hassas bünyem, titrek ruhum "83" sayısını görünce sarsıldı. korkunun ecele faydası olmadığı, bundan evvel defalarca kanıtlandığından mesaj kutusuna tıkladım. konu şuydu;

(bkz: sözlükün nefis yazarlardan mürekkeb bir yer olması)

gelen mesajlar, "nihat sen nasıl bir topsun, sözlük senin tariflendirdiğin gibi bir yer değil", "nihat dayı yaşlı adamsın git su doku çöz sözlük'te ne işin var. yalan yanlış konuşma hırkana işeriz", "nihatcığım müsaitsen bu çarşamba bana gel de beni güzelce bir yala" minvalindeydi.

ne yalan söyleyeyim mesajlara alındım. zorruma gitti ya resmen gözlerim doldu. yine de canınız sağ olsun. sizleri çok seviyorum be!
bir çift memeniz olmadan o mesaj sayısına ulaşmak çok zor.
esrarengiz bir cismin yaklaştığına dalalettir.

o mesajları atanlar ile aynı ortamda bulunmak bile sakat. "bu çarşamba bana gel beni güzelce yala" diyen nerenin psikopatıdır kim bilir. nihat abi sen bir süre buralarda gezinme vallahi 62 yaşında yalaşmayı seven bir abimiz demezler bu yamyamlar.
Nihat abi şurada on kişiyi geçmeyiz yapma.

(bkz: atma ziya)
ben msj kutumda o kadar msj görsem
eyvah aq ifşalandik kesin derdim.
insanı panikletir. ya bayılıyorum buna:

görsel
Kadın değilseniz mümkün değildir. Atma nihat din kardeşiyiz *
Korkutucu olmalıdır.
Bir gece ansızın 82 Nihat 83 Nihal.
insana aklına türlü türlü şeyler getirtir.
bende dün mesaj kutumda 75 tane mesaj gördüm. ve neredeyse tamamı kızlardan gelmişti. hepsine tek tek cevap verdim. 3 tanesiyle bugün buluşucam. kıyafet ayarlarken birden fırladım yataktan ter içinde. yüzümü yıkayıp uyumaya devam ettim.
sözlükte 83 kişi olduğunu öğrenmemize neden olan hadisedir. ben 20-30 kişi kendi halimizde takılıyoruz sanıyordum burada.
Nihat beyin gördüğü bir kabustan uyanması. Gerçek ise Abi hayra yorma denilesi cinsten.
Asla yaşayamayacağım olaydır.
insanı istemeden mutlu ettiren o andır.

Acaba birilerini mutlu edebildim mi ?
Yoksa birilerinin kalbini mi kırdım ?

83 değil 1 mesaja razıyım.