bugün

akp'nin ne kadar ciddi olduğunun bir kanıtı. bizim manavı yada kasap amcayı neden bu akil insanlar cemiyetine dahil etmemişler şaşarım.
Nihat Doğan ve Ajdar Anık'ın da dahil olacağı kadroda, oldukça ses getirir diye düşünüyorum.
canlı yayında söylediği şarkının sözlerini unutan, ricky martin'in poposunu avuçlayan, hepsinden önemlisi bu haliyle başbakanının bazı şeylerini kendisine çok benzettiğini açıklayan hülya avşar'ın akil insan olması durumudur. tuhaf.
sokaktan herhangi bir insanı alsak hülya avşar'dan daha "akil" olma ihtimali %95'tir yani.
hülya avşar ne lan? sırf kürt diye akil oluyor ya. ben bir kürt olarak bunun gibi insanların ülkemde olmasından bile utanıyorum. bir de akil olacakmış. serdar ortaç'ı da alalım tam olsun.
zaten bu kadının özelliği nedir yıllardır onu çözmeye çalışıyorum ben. 2 tecavüz sahnesinde rol aldı diye ünlü olmuş bir kadın kendisi. bırak akil olmayı bu kadının işi nedir onu sormak lazım.
Türkiye'nin en şımarık sanatcısı, aynı zaman da acun ılıcalı postası görünümün de.
allah sonumuzu hayretsin sanatçısı.
topluma çözüm sürecini anlatabilmek için toplumda yeteri derecede karşılığı olduğu düşünüldüğü için seçilmiştir.

akil insanlar komisyonunun temel amacı zaten toplumun her kesimine ulaşabilmektir erdoğan'ın açıklamasına göre sayın cahiller. işkembeden yazmak olmuyor öyle.