bugün

güzide haber sitelerinden haberturk'te bugün yayınlanan haber.

http://h2.haberturk.com/0...p;Kat=5&dt=2008/02/25

gündemde türban sorunu, sınır ötesi operasyon, şehit haberleri varken bu haberi başlık olarak açmak bile abesle iştigal farkındayım ama dayanamadım.

Amy Michaels'e bir önerim var. guinness yetkilileri ile irtibata geçsin, rekorlar kitabına "en çok yarrak yiyen kadın" veya "yediği yarraklar üst üste konulsa dünyanın çevresinde tur attıracak kadın" falan diye bir kategori eklensin. Eğer rekoru kırmak veya geliştirmek isterse kendisini Türkiye'ye davet ediyoruz.

Şırfıntı ithamını üstüne almamasından dolayı kendisini tebrik ederken, bu iddiayı ortaya atanları kınıyoruz.

go amy go!!!
"eşşek bulursam affetmem skertirim ama zoofili değilim." diyen kişiden daha mantıksız konuşan kişinin sözleri.

zoofili'nin ne olduğunu herkes bilmez, lakin şırfıntıyı bilmeyen yoktur.
- bin erkekle yattım ama şırfıntı değilim
- hımmm hücre zarı mısın? seçici geçirgen ya o bakımdan?
- ben özgürüm, sadece özgürüm.
- fazla özgürlük iyi değil. alerji yapmış sende.
(bkz: anne bin çok mu)
bunun bir sonraki asamasi "bin erkekle yattim ama bakireyim" olabilir.
sırfıntılığını hadi bir kenara bırakırsak, yahu sayıyı nasıl bu kadar net otutturmuş. çetele falan mı tutmuş ablamız yahu.
-süleyman seninle yatamam
-niye
-dün mahmutla ulaştım bine. sayıyı bozamam.kusura bakma canım. yeni rekorlara artık.*
(bkz: 1001 inci ben olayım dedim)
haberturk'un en cok okunanlarında yer bulmus haberdir.
bin kadınla yattım ama sırfıntı değilim kadar ve gibi bir cümledir.
(bkz: oldu gozlerim doldu)
şırfıntıyı hakaret olarak sayıyor ablamız.yani (A) sınıfı bir şırfıntıymış.
Histeriktir... Bu bir hastalıktır. Acınasıdır...

(bkz: histeri)
bekareti iki bacak arasında zannetmeyen denyolar; niye bu kadın şırfıntı olsun ki?
hiç olmazsa, yattığını itiraf eden insanın açıklamasıdır. bir de, yatıp da "yatmadım" diyenler vardır ki, şırfıntılık ne kelime. yere bakan yürek yakan öyle çok insan var ki. ruhunuz duymaz. bu kulaklar, neler duymuştur neler.
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
sex bağımlısı olduğunu iddia eden bayanın sözü! Türkiye'de en iyi şekilde tedavi edilebileceğini düşünmekteyim.
1000 sayısındaki 1'in sağındaki 0'ların önemi olmadığını düşünen kadının yaptığı açıklama.*
şırfıntı değil; folloş olmuş hatun söylemi.
artık laçka olmuş kız deyimi ama hiç değilse dobraymış.
"-ama şırfıntı değilim" kısmı dinlenirken gülmekten karna ağrı girecek cümle.
(bkz: az kalmış)