bugün

Chicken invaders.
90 li yılların sonunda ıbm marka bi bilgisayar vardı.oyunun adı fox tu.
gta vice city .
age of empires'tır.
world cup 98 France.
tin tin tin sandalyeye oturup mario oynardım.
need for speed 2. underground değil.
mario bir de dave diye bir oyun vardı onu oynardım.
Windows 95 de aslan kralı oynamistim birde pingu. Cs ve gta ergenlik oyunlarimdi.
need for speed..
Fifa 2000 dir. Robbie williams eşliğindeki its only us introsu, brezilyalı ronaldonun oyunda no 9 olarak geçmesi, Türkiye liginin olup Beşiktaşın kalesinde ali eren beşerlerin olması, john carew ile valenciada aktığım günler...
memory blocks.
sene 1994. borulu bi oyun vardı içinden su geliyodu su yetişmeden tesisatı tamamlayıp suyu diğer noktaya eriştiriyodun. geçen telefona indirdim aynı zevki vermiyor.
fifa 94 . bebeler bilmez tabi. msdos bilgisayarlar. komutlarla oyun acmalar. ah ne gunlerdi be.
midtown madness'tır.

aynı zamanda ilk trafik-araba kullanma dersimi daha ufacık bir çocukken bu oyun vasıtasıyla ağır vasıta ehliyeti olan abimden almıştım. hey gidi günler.
(bkz: Lotus)
(bkz: pre historik)

sanırım sene 95 filandı.
(bkz: Gta)
pokemon blue.
çoğu kişinin oynadığı gibi mayın tarlası ve pinball'dır.
Hem internet kafede hemde ilk aldigim pc de

Gta vice city.
Re-Volt, hala olsa yine oynarım, hastasıyım o oyun, bir de Grand Theft Auto Liberty City.
bilgisayarda oynadığım ilk ve tek oyun travian isimli bir oyun. Strateji oyunu olması itibari ile çok ilgimi çekmişti ve bir sezon oynayıp, oyunun en iyi derecelerinden birini alarak son verdiğim oyundur.
mario . sizin ki ne.
counter strike.
şüphesiz ki supaplex