bugün

an itibariyle istanbul bilgi üniversitesinde lgbt(lezbiyen-gay-biseksüel transeksüel travesti) adıyla kurulmuş olan ve resmilik kazanan kulüp. "Bir grup çirkin ördek yavrusu kuğuya dönüşmek ve başka çirkin ördek yavrularını da bulup kuğuya dönüştürmek için bir araya geldik" tarzı ilginç bir açıklamada da bulunan kulüp üyeleri aslında yalnız olmadıklarını heteroseksüellerin de kendilerine destek verdiğini söylüyor. Üniversitede çeşitli paneller düzenleyeceklerini iddia eden bu marjinal grup tüm türkiyeme hayırlı olsun. ***
bir aralar bogazici'nde de kuruldugu soylenmisti lakin biz sahit olmamistik. demek bir yerlerde hayat bulmus bu yapilanma. enteresan...
(bkz: Bilgi Üniversitesi Gökkuşağı LGBT Kulübü)
aileleri, çocuklarını bilgi üniversitesine göndermekten vazgeçirebilecek klup.
(bkz: çocuklar duymasın)
her yıl bilmem ne kadar para veriyorum istediğim kulubü açarım mantığyla yapılmış olması muhtemeldir...

zaten bu tipler, paranın verdiği rahatlıklar br süre sonra gay veya lezbiyen olabiliyorlar... para var ya her zevki erken tadıyorlar...
söz konusu bilgi üniversitesi ise normal karşılanabilitesi olan hadisedir.(bkz: dolapdere bilgili top gang) *
ibneler üniversitelerde kol geziyor sözünü teyid eden klüp.
tahminen 1 uyesi bulunan klup. bir bilgi universitesi ogrencisi olarak $ahsen tum kizlarin erkeklere erkeklerin de kizlara yav$adigini tespit etmi$ bulunuyorum. hatta okuldaki herkes agzinin suyunu akitarak dola$iyor. gerci ben yine de onlemimi alip pankartimi hazirlattim.

(bkz: i am straight)

turkce meali : heteroseksuelim.