bugün

sarı kartı yer.
eyyamcı cüneyt' tir. * diğeri ise hoşuna gidiyordur veren memnun bakan memnundur.
yanıyordur. Sizi beğenmiştir.
bilerek frikik verir, ve çaktırmadan etrafına bakarak acaba bana bakıyorlar mı der kendi kendine . erkek takımının zaaflarını bilerek bir kızın böyle bir eylem yapmasını anlamak mümkün değil. etik bir davranış şekli değildir ondan sonra tecavüz olaylarında artış oluyor denilerek şikayet ediyorlar bir kız oturduğu zaman karşısındaki insanın dikkatini çekmeyecek bir şekilde oturmalıdır. eski bir söz. ağır ol batman gelesin.
candır,can.
görsel
kadınlar sever bakan erkekleri, çaktırmazlar ama her zaman kafasındaki düşünce o oluyor. dekolte giyerler çaktırmadan bak, bişey demezler. ama "göğüsler iyiymiş" dersen kaybedersin.
erkek olarak sanki umursamıyormuş gibi yaparsan,her zaman kazanırsın, her zaman.

edit: frikik veren kız eksilemiş:)
Canı sıkılmıştır veya yanmıştır ya da birileri güzelliğini farketmeyince nasıl göstereceğini bilememiş asosyal kızdır.
en seksüel hakkını kullanan doğal kızdır. bir tanesi kafede bacaklarını açıp kapayarak sellektör yapan bir miniliydi. bu zilliler hep yanında hatun varken sellektör yapıyor.
bir şeyler istiyordur. eheh.
güzelliğin ve özgüveninin farkındadır diyecektim ama bok gibi kızların da bunu yaptığını düşününce bunu demekten vazgeçtim.
Birisinin ona, teshirciligin ayıp oldugunu söylemesi gerekir. Hafif kızdır.
instagram kızıdır.
bröveli futbol hakemisiyle tabi bilerek verecek, artık var da var.
taraf tutuyodur , hangi takımın kazanmasını istiyorsa o tarafa bilerek verir..