bugün

(bkz: tamam)
tesettürlü kız arayan mazbut erkektir.
şişman kız söylemidir.
(bkz: kedi-ciğer-mundar üçlüsü)
selülitli kız söylemidir.
silip mayolu erkekten daha iyidir.
tatilde olduğunu duyurma merakındandır belki de. ben şu yaz sıcağında kafamı nereye çevirsem mecburen gömlekli, kravatlı, hatta semaver göbekli adamlar görüyorum amına koyim, adam mı seçersiniz?
bildiğin arkadaşını kıskanan kız cümlesidir. bikinili kızdan tiksiniyorum derken çoğul olmadığına göre belli ki bir tanesinden özellikle bahsediliyor. hayır yazın denize girerken ne giyeceklerdi ki? inş yarın bir gün etekten falan da tiksinmezsin. söylemedi deme bunun sonu kızlardan tiksinmeye kadar gider.
Gay söylemidir.
vücudu güzel olmayan kız söylemidir.
(bkz: güzel olan kızın yanındaki çirkin yancı)
-doktor, bikinili kızlardan tiksiniyorum, çaresi nedir?
+sabahları bir kibrit kutusu peynir, öğleleri..
obez hastası kızın yakarışıdır. misal ben de don görmeye tahammül edemiyorum çıkaralım hepimiz nolurr.
bundan böyle denize hepimiz çıplak giriyoruz amaç millet tiksinmesin.
kilolu ve fiziği kötü olan bir kızın söylemidir. tiksiniyorum denmesinde ki asıl söylenmek istenen kıskanıyorum demektir. yani biraz daha açacak olursak " bikinili güzel fizikli kızları kıskanıyorum. çünkü, benim fiziğim kötü. ühühühü.' demek istiyordur. belki de fiziği güzeldir sadece selülitleride var olabilir. o halde haşema bir çözüm olabilir.
(bkz: gayleşmek)
yapacağı iş artık evde tek başına takılmaktır bir süre . . .
(bkz: şirinlerden nefret ediyorum)
şişman mayolu kızın feryadı.
bikinili kızdan tiksinenden tiksiniyorum.
(bkz: onu bulamayan da var) *
- bikinili kızdan tiksiniyorum.
- hangi bikinili kızdan?
- ne bileyim sinirden ne dediğimi biliyor muyum ben!
- neden kızdın onlara?
- bikini giymesinler. üstsüz dolaşsınlar, çıplak yüzsünler banane. bikini giydiler mi çok kızıyorum, sonra bir tiksinti hali geliyor. bildiğin gibi değil.
- *