bugün

bihter ile behlül ün arasına yastığı da sıkıştırıvermiş 6. nesil yazar. hoşgelmiş.
altıncı nesil bir yazar. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
bir aşk-ı memnu triosu..
sanırım yalnızca yastık konumunda.
bihter le behlül e yazık olmuş.
ilginç bir nicke sahip yazar kişisi. *
nickiyle beni benden alan yazar.
(#5578612) provakasyon kişisi, ısrarla aynı aşagılık cümleyi kullanmakta ısrar eden bünye, şehit bir insana hakaret ederek eline ne gececegini merak ettigim bünye. peki arif sag "bizi bbp liler kurtardı" açıklamasını okumadın diyelim, şimdi söylüyorum, duydun, kızaracak mısın? hiç sanmıyorum, kırmızı ya alışık olmalısın.
(bkz: threesome)
klasik bir namuslu kaltak ayakları bunlar.
uludağ sözlük'teki yazar profili hakkında fikir sahibi olan yazardı. ama şimdi biliyor. geçen haftanın en kötü entrylerine bilgi içerikli bir entry daha sokmuşsunuz gençler. demek ki bilgi alerji yapıyor, bu durumda buraya forum sitesi demek yanlış olmaz.

(bkz: #5563745)
provokatif başlıklar açan, yazmak yerine sıçmayı tercih eden yazar. herkesin yazar olabileceğine de güzel bir örnektir.
küçümsediği forum sitesindeki, profili zavallı yazarlara bilgi içerikli entry yazacak kadar yüce, hepimizi eşsiz bilgi birikimi ile donatmaya yeminli bir eğitim gönüllüsü. fakat bilgi birikimi mağarada edinilmiş türden sanki. kaçırmayın faydalanın gençler!
(#5584296)

bariz ben pkk militanıyım diye bağıran, haysiyetten ve insanlıktan yoksun yazarcık.

ancak klavyeden söyleyebilir zaten bunları, sinsi sinsi kanıksattırırlar kendilerini. darıcaya* ailenin, tanıdıklarının yanına gitmek istersen, biletini ben ayarlarım.
güzel entryleri ile sözlüğe çok şey katacak yazar. hoşgelmiş; iyiki gelmiş.
(#5584296) olmayan bir yerde, hayalleriyle yaşayan yazar.
yeni hoşgelmiş bir altıncı nesil yazarımızdır...
sözlüge tamamen popüler olma niyetiyle gelmis , muhtemelen kimlik arayısı içerisindeki yazar , son kürtçü
hadi bakalım kolay gelsin...
(#5584028) nedesen, nasıl anlatsan boş yazarıdır, o gerçegi büyüklerinden ögrenmiş, yeni ve dogru bilgi ile ilgili degil, dogmaların ve beyin ambalesi ürünü zavallı. okudugundan bir şey anlamayan kişi ancak ideolojik yobazlık içindeki kişidir, buna bilimsel akıl, bilmem ne der şimdi bu tipler, içine düştükleri derin çukurun farkında bile degiller, öyle yaşar öyle höykürürler.
Araya kara kedi yerine yastık girmiş galiba...Tabi kazalar için
sıkıyorsa dağa çık dediğim yazar. sıkıyorsa, bu dediklerini terörist arkadaşların yanında değil iken sokakta belirt. hadi sıkıyorsa "terörist değilim gerillayım ben" de. sıkar mı? sıkmaz...
(bkz: yastık savaşı)
üçü bir arada nin ihanet icra edilen versiyonudur.
(bkz: yazıktır ednan beye)
nesildaş yazar. *

edit:kime girdi yine yahu?!
(bkz: kürt sevdalısı)

(Fakat unutmayalım bir insan kürt, türk, arap, rus, ispanyol, rum, ingiliz vs. olduğu için iyi ya da kötü olmaz. Kalbi güzel, aklı selim insan her yerde aynıdır, birdir.)
(bkz: altıncı nesil çaylak)
(bkz: yastığını da al git)