bugün

hoşgelmiş 7. nesil yazar. eğlenceli birine benziyor. bol entryler...
önce nereye gittiğimizi söylemesi gereken 7. nesil yazar. gidiyoruz da nereye gidiyoruz?*
ucu açık 7. nesil.
(#10370399) doğru sözlü yazardır. tebrik ettim..
hoşgelmis yeni yazar kişisi.
(bkz: bir gün yine sevişiyoruz)
(bkz: #10424874) ayağının tozuyla saçmalamaya başlamış yazar.
doğum günü kutlu olsun. nice yıllara.
aynı gün doğduğumuz yazar.
karsıda böyle bir güzel kız geliyor yaklasıyor adres soruyor birde bakıyorum benim evin adresi sonra diyorum ki benim evim ne oldu ben diyor yıllar önce bırakıp gittigin kızınım diyor .
(#12047748) demek ki entrym fazla acıtmış bu adamı ki yaprağım gibi bağırıyor.

mhp nin sadece kafatasçı ve bdp gibi ırkçı bir parti olması gerçeği seni neden bu kadar incitiyor.

bdp olmazsa solcular, solcular olmazsa bdp gibi ırkçı guruplar sayesinde oy alırsınız.

bu seçimde sandığa gömülürsünüzde aklınız başınıza gelir.
Çok gülmemi sağlayan yazar.
kupanın sapı ile avunan antucu yazar.
adam einstein beyler.

(#14487642)
yedinci nesil olmasına rağmen nickaltının pek dolu olmamasına üzüldüm aslında. sanırım fazla sözlüğe girmediğindendir diye kendimi teselli ediyorum. benimle ne alaka ise işte.

(#12842082) entry okduktan hemen sonra nickini okuyunca ilginç bir durum ortaya çıkartan yazar. o da farkında değil bence. umarım yerleşmiştir.
hoşgelmiş yeni yazarımız.
Emre belözoğlunun ırkçılık yaptığı mevzuya yaptığım yorum, beni şaşırtmıştır. Emre'yi suçlamak yerine galatasarayın eski futbolcularını suçlamayı tercih etti. Sonuçta bu yazarımsı kişiye göre ırkçılık ve ahlam bozukluğu doğal bir davranış. Demek olurki aileden öğrenilen bir durum.
7. nesil çıtır yazar.