bugün

umreye gittiği söylenen abi.
fethullah'tan olma, apo'dan doğma akp troll'leriyle mücadelesinde başarılar dilediğim yazar. takipteyim.
adam sözlükte değilken bile nickaltı uplanıyor vay be...
bu kadar ayrılık yeter.
artık dönmeli.
En son balık avlamaya giderken Yunan sınırında izine ulaşamamıştık daha sonra Yunanistan da balık yerken bulduk. Acaba Şimdi gene mi böyle bir hâl geldi başına diye düşünmüyor değilim açıkçası.
Neredesin reis kazangap döndü tiamat yolda telefoncu Ekrem hala ibne sen gelmez oldun.
Bizden dik duruş beklerken dibi dibi rek yalakası kankasına 2 kelime etmişliğini göremediğimiz bir abimiz.
Birileri demişki öldü. Şimdi desinler gral geri döndü. Tengir ibnesiyle takılmazsa şirinleri görebilecek yazar.
5 dakika önce yutuptan plak kaydı bir parça açınca aklıma gelmişti nerelerde kendisi diye. Ardından başlığı uplanmış şaşırtıcı.

Özlenen yazar.
Balığa çıktı dediniz dönmez artıkın dediniz ne oldu he Yunan adalarında değilmiş Gökçeada daymış meğer. Çarpıtmayın konuyu beh.

T: abi iki kilo da bana ayır.*
Yok gelmemiş uğrayıp gidicem dedi.
parende attı balık yan gider. evet.
Bir daha balığa çıkma abi bak Yunan da kapmış virüsü. Vallahi sirtaki ayağına eğlenelim derler yapıştırırlar hapşırığı. aman. *
Virüs yüzünden big bang'la konekşını kesen bayan yazarlara yardımcı olabilirim. Maksatım kesinlikle hizmet. iyileşince yine bigbang'a yazarsınız.
bu hala ölmedi mi nefes alıyor mu dediğim yazar,
kendisini tanımıyorum ama ruh hastası ibaresi beni biraz tedirgin etti.

kendisiyle hiçbir problemim olmadığını, olmayacağını peşinen belirtip olası bir gerginliğin önüne geçmek istedim.

bir de bu namı müstearı neye gönderme? büyük patlama kuramındaki serbest elektronlara mı? yoksa dizi olanındaki bir aktöre mi?

ya şimdi yazınca da pişman oldum. insanın başına ne gelirse meraktan gelir. unutalım. sadece kendisiyle asla bir problemim olamayacağını belirtmek istedim. iyi akşamlar.
az önce üzücü haberi aldık.
maalesef corona virüsten basur memesi etkilenmiş.
Tengir'e attığı mesajla yürekleri fethetmiştir.

görsel
sonunda gazetelere çıkmış.
görsel
nasıl bir yemin ettiyse halen geri gelmedi.
Güzel ayaktan anlardı kendisi.
Nick değiştirdi alo uyuma Müslüman.
Nerede bu adam yav mavi vatan nöbetimi tutuyor ne yapıyor.
“O güzel insanlar, o güzel atlara binip gittiler…”
Yaşar Kemal

not: yakında yapacağım eylem...
nerde bu adam sesi soluğu çıkmıyor hiç.