bugün

(bkz: uludag sozluk besinci nesil isyani)
(bkz: besinci nesil yay cek)
yazarcık değil yazardırlar!.. iyisiyle kötüsüyle

edit:ve hatta onlar yüzünden editlenmiştir bu entry, eksisiyle artısıyla. sen anladın!..
(bkz: en iyisi ölelim biz)
(bkz: zenci nickinin 5 nesil olması)

zenci nicki'nin başlığı açmasına rağmen içinde olduğu topluluktur.
beşinci nesil dediğin nesil midir bi kere? bu yazarcıklar aslında yazarcık bile değildir. çaylaklığın entry görüken versiyonudur. bu yüzden bunlardan zenci daşşağı kılı bile olmaz efendim.

bizden adam olmaz. en iyisi transfer tekliflerini değerlendirelim. gordon schildenfeld olduk burda mınıskyim.
5.nesilim pekala, yazarcık da olduk diyelim ee bundan kime ne?

bu sözlükte 5.nesil yazar alımları yapılmış mıdır arkadaşım?? * yapılmıştır. olay bitmiştir.

yönetim istemeseydi almazdı, onaylamazdı. entry girmek, okumak, oylamak en doğal hakkımızdır. tersini düşünen varsa o kendi problemidir.
besinci nesil olan bir yazarin bunun bilincinde olarak ve basina "ironidir" uyarisi koyarak actigi basligin altinda

- ehuehehe besinci nesile giydirmissin ama sen de besinci nesilsin, nabeeer!

tadinda entry giren yazarlarin varligini gorunce self fulfilling prophecy olayini yasatmis yazarlardir.

not : ? isaretine tiklamana gerek yok, Ben de besinci nesilim.
değişik bir önermedir. zira beşinci nesil olarak kabul gördülerse neden yazmasınlar? madem yazamıyorlardı neden kabul edildiler? beşinci nesilin yazmaya hakkı yoksa burada işi ne?
eleştiri yapan yazarlara kötü anı yaşatmış olan onların deyimi ile yazarcıklardır.
önceleri dutluktu buralar.

beşinci nesille imara açıldı. yollar, köprüler, modern apartmanlar yapıldı. kanalizasyon geldi, elektrik geldi, su geldi.

(bkz: meyva veren ağacı taşlarlar)
nesilin önemi yok, yaşın da.. hatta abaza olup olmamasının ve bunu gereksiz yere sözlüğe yansıtmasının da hiç bir önemi yok. okunulası yazılar olsun, varsin 20. nesil olsun.
buralarda bizimdi, havası hissettirdi bu muhabbet, sanki bi tertipçilik var. abilerine yalakalık yapmak isteyen bir altdevrenin, tertiplerini karalaması gibi.
(bkz: sozluğu karalama kağıdı sanmak)
sozlugun ilk dort nesilciklere ait oldugunu dusunmeyen yazarlardir. *
kendi devrem oldukları halde benim de üzüldüğüm kişilerdir.

ama daha fenaları var bunların. bilmem kaçıncı nesil olmuşlar, uzun zamandır yazarlar ama ne hikmetse 5. nesle bok atmak dışında pek bişey yazamıyorlar. ben onlara daha çok acıyorum.
öncelikle eöö pis iğrenç yazarcıkların adının geçtiği başlıkta yazmaya bir utandım bir utandım sormayın. hatta şu an yüzümde maske var mazallah ekranda bu başlık dururken mikrop falan sıçrar monitörden diye korktuğum için.

geçenlerde güzel bir entry okudum, altta bir nick, hayranlıgımı iletmek icin mesaj atmadan önce "kimdir bu" dedim. 4. nesilse "güzel entry", 3. nesilse "muhteşem entry", 2. nesilse "hayran oldum entrye. yazı yazan parmaklarınız dert görmesin insallah", 1. nesilse "resminizi gönderin t-shirtüme basıp sokaklarda dolasmak istiyorum", moderatörse "insan üstüsünüz, zall ise "köpeğin olayım abi" diyecektim. 5. nesil çıktı, "allah belanı versin" dedim, sövdüm, mesajı gönderdim.

unutmadan bütün beşinci nesillerden nefret ediyorum. ıyk, yine isimlerini söyledim allah benimde belamı versin.
kendinden önceki nesillere acıyarak bakan nesildir.
'bir kaç kişinin yaptığını genele maletme' alışkanlığı olan yazarların desteklediği ironi'dir.
(bkz: çektir git)***
basit bir istatistikle çürütülebilecek saçmalık.

07.08.08 tarihli dünün dikkat çeken entrylerine göre listeye giren 8 yazar 5.nesil bunların birinin 3 üçünün 2 diğerlerininde 1 er tane liste'de entrysi var.

yani neredeyse %50 başarı vardır.
birincisi; yazarcık değil yazar.
ikincisi;yazar olmaları nedeniyle entry girmelerinden daha doğal birşey yoktur.
üçüncüsü; daha üst nesilden olupta, diğer nesildekileri aşşağılamak ayıptır.
örneğin; 2. ile 4. nesil arasında ki tek fark, 2. nesilden olanın daha önce sözlüğü keşfedip yazar olmasıdır.
kendisinin bir eksiği olmadığını bilip eskiler kadar iyi yazabilceklerine inanıp yazan yazarlardır.

(bkz: korkma kuzum aynısını bana da yaptılar)
sevilesi yazarlardır.
nesil önemli değildir önemli olan yazar olan kişinin verdiği bilgiler ve entrylerini kurallara uygun anlaşılır şekilde aktarmasıdır. moderatorler yazar yetkisi vermişler sizene size *ok yemek düşer...
kazığa bağlanıp yakılası nesildir ancak 6. nesil gelene kadar, 5. nesile laf yok ulan konuşmaları yapmak olmaz iyisimi biz kendimizle dalga geçelim, 5. nesil ne lan atlayacaktınız siz o nesli ,naletli bir nesil bu nesil doğrudan 4 ten 6 ya atlayacaktınız.
(bkz: altinci nesil oldugu halde entry giren spermcikler)

beşinci nesil değilim ama yine de bu iğrenç bkz'ı veriyorum, geleceğe yatırım yapıyorum. bu yazarcıklarla aramdaki fark budur en azından.