bugün

beşiktaş'ın yarı-resmi haber sitesi haber1903.com'da bugün yayınlanan haberdir. işin doğrusunu merak edenlere ;

Beşiktaş Kongre Üyesi ve Avukat Ali Rıza Dizdar, bugün Ahmet Ateş'i ziyaret etmek için Metris cezaevine gitti.

Ahmet Ateş ile yaptığı görüşmenin ardından yaşanan gelişmeleri HABER1903'e anlattı.

- YUSUF DiYE BiRiSi ADALI'YI ARAMIŞ -

" Ortada Yusuf diye bir menajer var. ibrahim Akın ile iskender Alın'ı Beşiktaş'a transfer etmek için çabalayan bir isim. ibrahim Akın, Galatasaray kulübüne gidecekmiş. Serdal Adalı, Ahmet Ateş'e demişki; Yusuf denen birisi arıyor bunu tanıyor musun? Ahmet Ateş'te ben bu ismi tanımıyorum ama bir araştırayım demiş. Tayfur hoca da bu oyuncular iyi, alırsak iyi olur demiş. Bu olay Bursaspor - Beşiktaş maçının öncesinde yapılan bir konuşmadır. Bu isim Bursa'dayken, Tayfur Havutçu gelin yüz yüze konuşalım demiş. Yusuf bey Otel'e gelirken, Otel'in tarifi için Ahmet Ateş'i arayıp yol tarifi istemiş. O sırada bazı olaylar çıkınca görüşememişler. Daha sonradan Yusuf beye Milliyet gazetesine gelin orada konuşalım notunu bırakmış. Ama Savcının bu hususta kafasına taktığı nokta şu; Neden menajerin yalnız gelmesini istediği yönünde. Serdal Adalı'da demişki, tabii ki yalnız gelmesini istedim. Çünkü futbolcuların fiyatının arttırılmaması için. "

- YETER Ki TRANSFERiN BiTSiN -

" ibrahim Akın, "Ben bir at istiyorum" demiş. Serdal Adalı'da, Akın'a senin transferin bitsin yeterki ben sana daha iyilerini hediye ederim demiş. Şunu açıkça söylüyorum, tek kelime bile Serdal Adalı, Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş'in ibrahim Akın'a maçta kötü oyna, maçı bize sat gibisinden konuşması olmamış. Ben bir Hukukçu gözüyle şunu gördüm, bu olayda bir kurban yaratmışlar. Bunlarda Serdal Adalı, Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş oldu. " dedi.

- SAVCI iBRAHiM'E iFADE iMZALATMIŞ -

"ibrahim Akın ile görüşme şansım olmadı ama avukatı Hakan A. ile görüştüm. Savcı ibrahim Akın'a sen bir ifade imzalayacaksın ben seni serbest bırakacam demiş. ibrahim'de ifadeyi imzalamış. Daha sonra mahkemeye çıkacağını duyunca da mahkemede bu ifadeyi yalanlamış. " dedi.

- SAVCI KENDiNi TATMiN ETMiŞ -

"Mahkemesi olmayan suçtan dolayı içeride tutuluyorlar. Anlamsız bir tutuklama oldu. Savcı kendini tatmin etmek için Adalı, Tayfur ve Ateş'i tutuklamış." diyerek sözlerini tamamladı.
Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber
mahkeme bitince şikeci ile hırsız ortaya çıkacak siyah beyaz aklanacak.
allah belalarını versin , başta ibrahim in . 10 yaşındaki çocuğun aklı yok bu adamda .beşiktaş ı yapmadığı bir suç yüzünden yakacaklar yanarım yanarım buna yanarım ...
kısa zaman içinde ortaya çıkacak olan gerçek.
1903haber'in imla hatalarıyla dolu haberinin başlığı. yıl olmuş 2011 hala dahi anlamındaki de ayrı yazılmıyor olacak iş değil.

edit: ne tepki aldım arkadaş. ayrı mı yazmış yalan mı söyledik? hayret bi şey inşallah küme düşer beşiktaş aq.
not: beşiktaşlıyım. tamam sakinim.
olayın aslı için bakınız;
(#12431590)