bugün

atv anchowoman'ının beşiktaşın ölümsüz taraftar grubu çarşı hakkında söyledigi ve çarşı grubunun eylemlerine mükemmel oturan cümle.

hakikaten adamların karşı olmadıkları olay yok. emperyalizme karşı çıkıyorlar, ırkçılıga karşı çıkıyorlar, kısacası akla gelebilecek her şeye karşı çıkıyorlar.

son olarak karşı çıktıkları şey ise yaşlıların kaldıkları huzurevleri sloganları ise;*tam olarak böyle olmasada *
(bkz: kupayada karşı olan grup)
ulan kaç kere diyorum inanmıyorlar, beşiktaş bunlar yüzünden kupayı alamıyor... şaka lan şaka hemen küplere binip eksi basmayın. önce biraz sakinleşin... tamam şimdi git ve bas o butona dostum.**
her seye karsi olan hicbir sey dusunmuyordur demeden gecemeyecegim.
sosyal projelere olan desteği, kızılay ile olan çalışmaları, kitap yardımları, şehit yakınlarına olan ziyaretler, yaşlılar ve kımsesizler için yapılan organizasyonlar ile çarşı bir fenomendir, karşı olmak işin esprisi.
beşiktaşın ileri gidememesin başlıca nedeni, zenginlerden oluşup komunist takılan gurup. Beceriksiz bir futbolcu olsam mutlaka seçeceğim takım beşiktaş olurdu. ona buna el kol hareketi yapıp kavga çıkarıp çarşının ve dolaysıyla beşiktaşın en sevdiği adam olurdum.