bugün

2010 fiba dünya kupasında türkiyemin finale çıkması sebebiyle ortaya çıkan durum.
beşiktaş taraftarı olmama rağmen zerre kaldırmamıştır bu durum pipimi.
fenerin yenilmesi bile umrumda değildir. başka zaman olsa mına kodumun salakları derdim. bugün hiç umrumda olmadı, beni bile şaşırtmıştır bu durum.
(bkz: milliyetçilik)
3 maçtır 4 atıyorlar başlık kalmadı. *
kimseye şaşırtıcı gelmemeside olabilir. çünkü beşiktaş artık seviyesini arttırmış bir takım oldugu için 4-0 , 5-0 bu gibi skorlar seyircileri fazla heyecanlardırmıyor. sıradan ne de olsa.

(bkz: guti var q7 var)
(bkz: biz şimdi tam bir takım olduk)
(bkz: o gün karınca bile kızmıyo be ağustos böceğine)
(bkz: abe çal sabahlar olmasın kışın ben bakacam sana)
12 dev adamin basarisi yaninda besiktasinkinin sönük kalmasi.
bu akşama özel bir durumdur fakat sorun yok. bizim 4 golümüzü değil, anadolu klübü diye hor görülen, futboldan anlamaz denilen yöneticilerin babalar gibi yönettiği kayserispor'un galibiyetini de kimse söylemiyor.

ilginç.

yok o değil de;

-bi aykut kocaman vardı o ne oldu?
kulüpler dünya kupası yarı finalinde atsalardı takılabilecek 4 gol.
bugün 12 eylül beşiktaş 4 attı beşiktaş ismi 8 harf'ten oluşur yani.12*4=48 48-8=40 mhp'nin 40.yılı kutlu olsun.*
içerledim ben bu durumu.Türkiye bunun önüne geçti iyi de oldu bağırdık, zıpladık, sevindik.ama ama ama işte..bu seferlik affettim bir daha olmasın.
son 3 resmi maçında 12 gol attığı için insanların alışmasıdır, lakin önemseyen önemsemiştir büyük de keyif almıştır.
beşiktaş tam gaz devam etmektedir.
adamlar (12 dev adam) 83 tane atmış beşiktaş 4ün lafını yapmasın bir zahmet.