bugün

Ana bacı fenere sövmeleriyle gerçekleşen olaydır. Fenerin anasını bacasını, çoluk çocuğunu bırakmadılar. Şenol Güneş ise taraftarları susturmadı, şaka gibi. Benim bildiğim fb taraftarı bunun hesabını derbide sorar. Fb taraftarı yeri gelince delikanlılık nasıl olur gösterebilecek bir gruptur.

Bunu da eşantiyon olarak paylaşayım, ezeli rakibim ebedi dostum fbliler, bjklileri görsün nasıl sövüyorlar..
https://mobile.twitter.co...tatus/1043090549610360832
Tribünlerin çoluk çocuk ve ipe sapa gelmezlerle dolu olduğunu gösterir.
Takımını destekleyip maç kazandırmak varken rakibe sövmenin kime ne yararı var.
kıt beyinliler.

Not: bjk.
tribün görmedim ben. sokakta yaşanmış.
1. cimbomlu yazar ortalığı karıştırmaya çalışıyor, alenen provakasyon. savcılar göreve.

2.fb ağustos ayında beşiktaş a küfür ettiler. açın bakın internet orada. beşiktaşlılar da unutmamış belli ki. hem bu ne ilk ne son ne yazık ki.geçen yıl da karşılıklı küfürleşmeler oldu.
Çok çok üzüldüğüm olaydır. Şimdi kısa bir araştırma ile daha birçok küfür buldum bjkliler tarafından fenere karşı edilen. Zaten dün sarpsborg maçında da bjkliler, fenere küfür etti.

Fbliler, bu olayın karşılığını kendilerine yakışır şekilde derbide verecektir. ezeli rakibim, ebedi dostum fb, kendisine yakışan tepkiyi şüphesiz ki gösterecektir.
Futbolda da basketbolda da hep yaptıkları için artık şaşırtmıyor..