bugün

26 şubat'ta yasak dolayısıyla arena'da olamayacak Beşiktaşlıları hayalinde kovalayan, kabusunda kabataş'tan denize dökülen bir eziğin hezeyanı. Bak koçum ben, hayatında karıncayı incitmemis ucankacan; seni besiktas'a davet eder ananı öperim. Öperim ve dönüp arkama bakmam bile.

Edit: Bu ve altta yer alan 2 entry ''aristokrat'' bir arkadaşa karşı yazılmıştı. Kendisi pılını pırtını toplayıp gitmiş bu başlıktan. Şizofren falan değilim yani.
Ahahahahaha..

Duyarlı aristokrat gassaraylıları rahatsız eden tezahürat.

- Ben aristokratım, bana göre halk çocuğu (oç), ayrıca benim gibi olmayanlar ayı !! taaam mıaa?

Lan bi siktirin gidin, rengini sevdiklerim(!) .
Çarşı'lı taraftarlara söylenmek isteniyorsa kapalıçarşı'ya gidilmesi gereken tezahürattır.

(bkz: mal)
işte tipik galatasaraylı...

bir mağlubeyeti sindiremeyip polis desteği ile öldürdüğünz mühendis oktay'ı unutmayız.

hiçbir güç beşiktaşlının... utanıyorum kelimeyi yazamadım öpemez...

şikeyi türkiye'ye getirip kurumsallaştıran; malatya, ankaragücü, ağarlar, ulusoylar vs.ler.

işte galatasaray.

o kadar iğrençtiniz ki hadi ya büyüklük bizde kalsın dedik ama aziz yıldırım bile sempatik olmaya başladı.
beşiktaş'ın anca daşşaklarını öpersin diyerek uyarılması gereken, o da yetmedi anası arena da sikilmesi gereken hamşot söylemidir.
bugünde öpeceğimizden şüphe yoktur!
bir gelenektir. galatasaray'ın bjk'yi öpmesi gayet de normaldir. onların da hoşuna gidiyor ama çaktırmıyor zilliler. *
herkes emin olsun hiçbir futbolseveri ve dahi beşiktaşlıyı "lay lay lay lay saldır galatasaray" ve benzeri sike sürülmeyecek zırva tezahüratlar kadar rahatsız etmeyecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=s5t03LpFJUE

(bkz: adamın gol diyor)
beşiktaaaşşş..