bugün

kill bill serisinde pai mei isimli psikopat üstadın esrarengiz, öldürücü vuruş tekniğidir.
bill'de işe yarayan tekniktir.
tamamen hollywood saçması bişeydir. şahsen denedim olmuyo...
kill bill adlı filmle sarışın hatunun usta sensei'den öğrenip, eski kocası olan bill'e uyguladığı tekniktir. bu teknikle önem arz eden hayati 5 noktaya vurduktan sonra beş adım gidilmesi suretiyle insanı ölüme sürükler.
(bkz: faideli bilgiler)
*
(bkz: five point palm exploding heart)
hiç başıma gelmediği için 'aptalca' kelimesi ile nitelendirdiğim bir teknik. ateş et ve unut, öküzz! ne gerek var 5 vuruşa.
birisi size vurupta birşey olmadıgı an -ibnemidir nedir lan bu diyeceğiniz teknik.
vücudun beş farklı basınç noktasına uygulanır. özellikle göğüs kafesi üzerine. beatrix kiddo'nun hasmı bill'in mefta olmasına sebebiyet vermiştir.
bu da quentin tarantino'nun kolpaladığı tekniktir. yapacam derken parmakları kırmak muhtemeldir.
(bkz: van damme) ın filmlerinde de benzeri olan ve uzak doğu dövüş sanatları kapsamında olan bir öldürme tekniğidir.
(bkz: dimmak)
beraberinde bir çok suruyu da getiren teknik.

hacı şimdi bu tekniği yapıp adamın kalbini patlattıktan sonra, adam 5 (beş) adım atınca kalbi duruyomuş. peki, eyvallah. bu adam bu sümsüğü yedikten sonra tekerlekli sandalyeyle yaşamaya karar verse ve daha sonra hiç adım atmasa ne olur? adam 5 adım atmadığı için bu teknik yüzünden ölmemesi lazım. anca eceliyle işte.

bir de bill kişisi bu tekniği bildiği halde ısrarla beş adım atmak için kendini zorluyor ya hu; intihar resmen.
facebookta saçma sapan bir ölüm tahmininde benim ölüm nedenim.* ayrıca kill bill filminde vuruş tekniğidir.
bill in ölümüne sebebiyet veren altın vuruş.
Pai mei ustamın insanlık alemine armağan ettiği vuruş. Keşke bilebilsek.

https://youtu.be/NL7nLSSSWjw