bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
eğer nickdeki beytepe benim bildiğim beysukent ile bilkent arasına sıkışmış harika kampüs ise, sevdim nickini ve entrylerinin bazılarını.
hayır nikine laf diyeceğim ama benim nik te öyle gelişigüzel alınmış bir nik olduğundan üstüme vazife olmayan bir işe soyunmayayım diye laf etmiyorum, nesildaşım acar yazarlardan, hoş gelmiş, safalar getirmiştir efenim, takip edilecektir pek tabi.
yeni bi yazarmış... Hoşgelmiş... Lakin nickine diyecek yok... Kesinlikle adam haklı beyler.
beni benden alan bir yazardır. Uludağa gelmemin tek sebebi.
çekilen sıkıntı ve dertlere ortak olabilecek yazardır.
kaliteli bir yazar. hoş gelmiş.
peşin hükümlü davrandığım için kusura bakma dediğim yazardır. görüşlerimiz farklı dahi olsa. çok nazik bir dille mesaj atıp yanlış anlaşılmayı düzeltmiştir.
(#13983747) ve (#13999485) entry'leri ile güldürmüş yazardır.
ismini bi seferde yazabiliyorum. ayrıca mağdur durumdaki insanlara parmağını göstere göstere gülen insanlar olur ya bu o kardeşim.
burada yazar olduğunu öğrendikten sonra bilgisayarımın başına geçip nickini kendi çabalarımla bulduğum yazar kişisi. beytepenin bu soğuk yaz günlerinde böyle uğraşlar iyi geliyor zira. ayrıca, başta fidan dikme etkinliği olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan duyarlı bir insandır.

(bkz: okunur ki bu)
itüde de yazardır.