bugün

Çok sevimli olunca karar vermek zor oluyor bi bakiyosun aptal bi bakiyosun çok tatli.
o haliyle bile yığınları ayağına getirecek kızdır. zaten sırf görüntüsünden dolayı geleni de çoktur. insanlar onun kişiliğiyle veya kim olduğuyla değil bizzat o görünen süslü görüntüsüyle ilgilenir. maalesef şekilcilik cinsiyet ayırt etmiyor.
güzellik bütündür kardeş. beyinsiz olduğunu fark ettiğin an kimse güzel kalamaz gözünde.
Dış görünüşünle değil düşüncelerinle güzel olur kız dediğin. Mal olduktan sonra anlamı yok.
Beyin önemlidir abi.

Ne demiş "güzelliğin beş para etmez"
ideal eştir. Ulan aptaliyla başa çıkamıyoruz akıllısıni ne yapalım. Fazla akıllı kadın erkeği yer bitirir, erken gönderir mezara.
versus paralı ama çirkin adam.
iki gün önce karşılaştığım kız türüdür. telefonunun arka planına kendini koymuş ve konuşmalarında sürekli olarak dünya güzeli olduğunu iddia etmekte olan genç kızımızı deli etmek için elimden geleni yaptım sayın sözlükdaşlar merak etmeyin. ortamda daha az dikkat çeken ama en azından beyni olan kız arkadaşa sorular sorarak tüm ilgimi ona verdim, beyinsiz ve güzel kızımız bu durumdan irite olarak telefonundan ilgi aramaya başladı. çünkü neden, o ortamda olmasa bile bir yerden ilgi almalı o tür insanlar.
Gecen sene sinifta vardi boyle bi kiz.

Kizin disaridan goruntusu bildiginiz (bkz: dua lipa) gibi ama daha guzeli. Beyinsiz oldugunu farkettim tabi ama beyinsiz olmasi benim icin onemli degil. Gelisime acik bir kiz ise ben onu gelistiririm. Gelisime acik degilse olmaz, yapamam heralde.
acilen beyin nakli yapılması gereken kızdır.