bugün

rahatlamak için yapılması gereken boşalmadır.
(bkz: mental mastürbasyon)
kıvrımlara açma - germe uygulamanın diğer adıdır. diferansiyel denklemlerden sonra kadın programı izlenerek bu işlem sağlıklı şekilde sonuçlandırılabilir. beyin folloş olur ama rahatlamıştır.
Haneler izleyerek gerçekleştirilebilecek eylem.
su sekilde yapılır efendım;

her sayı aralıgında derın bır nefes alınaraktan 31'e kadar sayılır hafızadan. beyınde bir rahatlama, hafıften uyusma gıbı reaksıyonlar gozlenmısse olmustur o iş. ha bana 31 yetmez diyenler varsa yinede 31'i gecmesınler. ıhtıyac duyulursa tekrar sıfırdan baslanıp 31'e kadar sayılsın. bana 1 yetmez, arabada 5 evde 15 mantıgında olan arkadaslar ise şu yolu tercıh edebılır;

31'e kadar sayılıp beyin ereksiyonu gercekleştıkten sonra devamın istenmesi halinde, 961'i bulana dek katlaması gerekir (31*31=961).

bu da yetmez devam diyenler!, 961'den 31 cıkararak geri saymaları rica olunur.son 31'e geldiklerinde 3'u de yapmıs sayılırlar.

devam devam diyenler, bu sefer 31'den 1'er geri sayarak 0'ı gorduklerinde bir posta daha atmş olurlar.

ben daha fazla istiyorum diyenlere, yeter ebenin amı, siktir git yat demek vaciptir.

(bkz: ne kullandığımı soylemem)
bir nevii beyni rahatlatan hareketler bütünü.
beyine reset atarak gerçekleştirilen aktivite. güzel yapılırsa tatminkar bırakır.
asmr videolarıyla yapılabilir.
(bkz: asmr)
Kişinin karşıt olduğu görüşe karşı kendi görüşüyle alakalı sonuca gitmeyen etkinliklerde bulunarak beyinsel olarak kendini tatmin etmesi durumudur.

Örneğin:

Atatürk düşmanlığının artmasına karşılık Atatürkçülerin Atatürk portresi oluşturması bir Beyin otuzbiridir. Sebebi sonuca giden bir etkinlik olmamasıdır. Zira yapılan portre sonucu Atatürk düşmanlığı azalmamış veya Atatürk düşmanı andavalların sayısında bir azalış görülmemiştir. Fakat Atatürkçüler kendini tatmin etmiştir.
bunu yapan kızlar vardır.

(bkz: beyın masturbasyonu yapan kız)
kevaşe işi.