bugün

buna ne denir bilinemez, nasıl bir sözdür. o ara beyin nasıl bir hal alır. yurdum insanının yaratıcı sözleri işte. bu noktadan sonra sözü sn. haydar dümen'e bırakıyorum.

(bkz: beyin amcıklaması)
uzun süre çalıştıktan sonra olur. elindeki bardağı mutfağa bırakmak isterken kendini tuvalette bulma durumudur.
(bkz: beyin amcıklaması)
şişedeki gazozu çiçeklere döküp,maşrapadaki suyu iki elinizle tutmuş kafaya dikmeye hazırlanırken kenidizi bulabilirsiniz.

ya da

pc başında en az 4 saat geçirdikten sonra mutfağa gidip "napcaktım lan ben" dedikten sonra sıçmanız gerektiği aklınıza gelebilir.
ilk defa okulda bir arkadaşımdan duyduğum, onun sözü olduğuna inandığım, ama öyle olmadığını gördüğüm, sözdür.
şu an yaşanan durumdur.Ayıp kelimedir dilime kalkıp kıpkırmızı biber süreceğim de neden 8 yaşında bir velet orgun başında boynunu bükerek nerdesin diye bağırıyor.Yanında ismail YK ve aysu kayacı delirdim zaar.
kişinin belli bir zaman biriminde aşırı derecede aptallaşması ya da mallaşmasına verilen isimdir.
uzun saatler açık kalmış yada yeni açılmış beyinde görülür. beyin kısa süre için işlevselliğini kaybeder. bu durumda kişiden mantıklı davranışlar beklemek anlamsızdır. kişi bu durumda saçmalayabilir veya saç-malayabilir normaldir.