bugün

çok sevimli bir şovmendir. amma şöyle de bir şey varki her geçen gün beyazı izlerken sıkılmaktayım. artık hangi olayda nasıl bir tepki bile verebilceğini kestirebiliyorum. mesela bir telefon gelir (ve arayanlar hep bayandır);

-evet bir telefonumuz var. (öne gelip kameraya yaklaşır.) ankaradan ezgi arıyor bizi. evet ezgi.
-alooo beyaaz?
-evet ezgicim, hoş geldin programımıza,okuyor musun,çalışıyormusun?
-okuyorumm. hacettepe üniversitesinde. şimdi yurttayız sizi izliyoruz.
-aa çok güzel hepsine çok çok selamlar. ezgicim konuklarımıza sormak istediğin soruların vars...a
kız o anda;
-tabiki var, yusuf güney'e bir soru sormak istiyoruuum.(arkadan arkadaaşları ooooooo yoaseuuf!)
- peki(tam soru sorarken kız direk atladığı için bozulmuş beyaz yüz ifadesi tipi araya girer, bir reaksiyon alır.)
böyle böyle gider işte. bu sadece kendi kafamdan yazdığım bir şeydi ama hep böyle oluyor cidden. ve her programda bu böyle olduğu için sıkılmaktayım. ben okan bayülgeni izlerken aşırı derecede zevk almaktayım, adamın bir fikirleri bir soruları var insan hayran kalıyor doğrusu. beyazı da çok seviyorum ama gerçekten artık baydı aynı şeyler, sen çok zeki bir adamsın daha neler yaparsın neler beyaaz.
Bütün konuklarına iltifat edip onları şımartmaya bayılır . Çok tatlı ve iyi biridir ama tek düzelik söz konusudur .
sistemi seven ve içinde olmaktan çok zevk alan adam.
konuk olarak gelen herkese yalakalık yapan, yerli yersiz göklere çıkartan adamdır.

tamam gelen konukları izleyiciye cazip kılmak için abartabilirsin, onların gözünde değer kazanmak için yalakalık yapabilirsin. ama bu şekilde hareket ettikçe inandırıcılığından eser kalmaz.

ulan öyle bir şey ki; programa sokakta yürüyen, hiç bir özelliği olmayan bir adamı çıkarsan bu adam onu göklere çıkartır. sanarsın ki programa katılan vatandaş türkiye yi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak adam.

biraz samimiyet kardeşim, biraz samimiyet. herkes tarafından sevileceksin diye bir şey yok ki..
o kadarda komik olmayan kişi.nesini izliyolar bilmiyorum ki.
an itibariyle internet yasağına öyle bir laf sokmuştur ki...
koskoca kerim abdulcabbar a ebru gündeş dinleterek işkence etmiş kişi.

ayıp lan. şerefsizim ben utandım burda. adam müziğin membasından çıkmış. bizim kıçı kırık arap bozması şarkıları neylesin?
bir cocugu olmasini istedigini soyleyip duran sevimli.
ne babalik birini hamile birakmakla,
nede analik cocugu karninda tasiyip dogurmakla olmaz.
insan gercekten cocuk seviyorsa ve hayatinda bir cocuk olsun istiyorsa,
bir bebegi evlat edinebilir.
sonucta o cocugu buyutecek olan sensin.
evlenirmisin evlenmezmisin bilemem ve evlendigin kadindan bir cocugun olur mu onuda bilemem ama istersen gidersin ve bir cocuk evlat edinebilirsin.
bir yetistirme yurdunda buyumektense, saddece babasinin oldugu iyi bir ailede buyumeyi her cocuk ister.

gozonunde olan insanlarin bu tip konularda topluma ornek olmasi gerektigini dusunuyorum.
evlat edinilen bir cocuk yeri gelir seni kendi cocugundan cok daha fazla sever.

yas daha fazla ilerlemeden sen bunu bir dusun beyaz.
yaslandiginda yaninda olacak bir cocugun olsa iyi olmaz mi?
yıllar önce izlerdik bu adamı bi şeye benziyordu o zamanlar.
50 sine merdiven dayamış 42 yaşındaki adam.magazin piyasasının gözde bekarı genç semih i.
kerim abdul cabbar a ebru gündeş dinletmiş adam.

lan 50 kere söylendi belki ama sindiremiyorum lan içime. sen kimsin arkadaş bu kadar büyük bir adama eziyet ediyorsun? hangi hakla? hangi yetkiyle? hangi ehliyetle?

lan aklıma geldikçe çıldırıcak gibi oluyorum, sinirden küplere biniyorum.

bak aynı adam milyonlarca izleyiciye program yaptığını unutup allah ın en ücra en köşe bucak yerlerindeki türkücüleri sırf kendi seviyor diye programa çıkartıyor. ben belki dinlemek istemiyorum arkadaş? sen seviyorsun diye mecbur muyum senin skindirik türkücülerini dinlemeye. çok dinletmek istiyorsan aç kendine bir kanal başına da hangi türkücüyü koyacaksan koy, sabah akşam saz tıngırdatsın. kanalın tükiye nin en çok izlenen kanalı. kimse sorumluluğun yok diyemez.

şimdi sinirden kendimi sikicem.
bu adamın espri yaptıktan sonra konuklarına hemen sarılması çok tuhaf.
bel altı konuşmadan ve küfretmeden güldüren nadide insan.
showman'liğinin sadece man kısmı kalmıştır bana kalırsa.
adam gibi adamdır fakat artık show dünyasında ömrünü doldurmuştur ve kendini tekrar etmektedir.
real madrid'le 6 yıllık sözleşme imzalayan nuri şahin'e ''real madrid durumları nasıl, gidiyor musun?'' diye soran adam. gafların adamı.
hala bekar olan ünlü şovmendir.
an itibariyle "sensiz, sensiz" diye programında ki sanatçının taklidini yapan sunucu.
siyahi olarak resmedilmiştir.

ahaha google da resim arayacam siyahi beyaz yazıyodum valla.

görsel
seviyesizlik içerisinde seviyeli kalmayı başarmış nadir ünlülerden biridir. ünsüz olanından acilen seri üretime geçilmesi gereken ünlüdür.
hüsmen dayı tiplemesine bayılıyordum, Beyazın herşeyi tadında bırakması ayrı bir güzeliği, pekala o tiplemelerden bir sürü film yapabilirdi. şahan gökbakar gibi, ama gerek yok, kaliteli düşünüp kaliteli yaşayan bir insan.
'r' harfini 'v' olarak kullanan peltek bir ünlüdür.
güzeldir, şekerdir, kıymeti bilinmelidir.
hemşerim olduğunu * daha önce niye söylemedim diye düşündüğüm adam. adam gibi adamdır.
paraya para demeyen şovmen. paraya 'pava' diyor.
o biiiirrrrr......insan
çok samimiyetsiz yahu. sarılıp durmasın herkese.
güncel Önemli Başlıklar