bugün

adanalı olmayan kızlardır.*
bazen üzerine laf söylenmesinin gereksiz olduğu kızlardır.

görsel
Avantajlarının yanında dezavantajları da vardır, yarım saat basketbol oynasak kıpkırmızı kesılırız. Esmerlesme, bronzlasma gıbı bı luksumuz yoktur. Her daım beyazız. Bız de sızı sevıyoruz.
ciltleri erken kırışacaktır.

edit: ayrıca hazımsız ve aptal olurlar. eksi basıyorsun, bak cildin gençleşecek şimdi.
çok güzel olmaları muhtemeldir böyle halk arasında bu gibi kızlar için kaymak,ciğer,süt gibi... diye uzayan cümleler kullanılmaktadır.
kış aylarında sürekli üşüyen kızlardır. açık renkli oldukları için güneş ışınlarını pek çekmezler o yüzden mütemadiyen üşüme hali içindedirler. * *
bir de büyük gözleri varsa bu hatunların sürme çektiklerinde inanılmaz bir yüz güzelliğine sahip olurlar.
ayrıca bazılarının kendilerine has aromalı kokuları oldukları söylenmektedir. *
game of thronestaki prenses daenerys targaryen en güzel örneklerinden biridir.
suratları çok hoş görünse de bacaklarına ölü toprağı serpilmiş hissi veren kızdır.

edit: bugün yine ayni konu acildi ve hala ayni fikirdeyim. 10.05.13
hayatımda gördüğüm en çekici kızlardır. o porselen beyazlığı insana tabaktan en sevdiği yemeği yiyormuş hissi verir. finlandıyalı sevgilimin beni en çok çeken özelliğidir aynı zamanda. evet.
bronzlaşamama gibi bir derdi olan kızlardır.
3 saat de kalsam güneşin altında kurtulamıyorum bu süt beyazından.
genellikle slav ırkına mansup kızlardır. kuzeyde dolu bunlardan.
soluk beyaz ten, siyah saç, mavi göz; çok açık ki insan değillerdir, omfg!
en güzel kadın çeşididir.
görsel

budur.

gece gece neden sadece ben kötü olayım ki?*
stoya nında içinde bulunduğu kadınlardır.
esmerin cazibesinin yanından bile geçemeyecek kadınlardır. hastalıklı gibi görünürler, bir de makyajsız halleri daha fena. ayrıca kansızlıkları ruhlarına yansımış gibi soğukturlar. en azından benim karşılaştıklarım böyle. istisnalar vardır belki.
sakal traşsız sevişmeye hiç gelmez, gece beyaz yatarsın sabah kızıl kalkar.
içinizden niye bu kızlar kararmıyor ne bileyim 2 güneste dursunlar solaryum falan olmuyor mu? dediğinizi tahmin edebiliyorum. olmuyor kardesim olmuyor iste ne yapsan da yeterli kararamıyosun. hani cok istiyosan makyajla bi derece esmer olabiliyosun. doğal yollardan sadece birazcık kızarıyosun o da birazcık. ama halimden memnunum.
kusurları olduğu gibi gözönüne seren, en ufacık varislerin, sivilcelerin bile çok kötü göstermesine yeten kadınlardır. kışın beyaz beynir, yazın domatestirler. işleri zordur. güneşli bölgelerde yaşıyorlarsa cilt kanseri tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. tatlı görünmezler, sadece dikkat çekerler.

asıl güzellik bronza kaçan tatlı esmer buğday tenli olanlardadır. aylıp bayılan erkekleri görseler de, esmer ve kumral kızlar tarafından pek kıskanılmazlar. sağlık herşeyin üstündedir sonuçta.
(bkz: julianne moore)
dünya üzerindeki en güzel canlılardır.
dişi cinsinin en iyi temsilcileri, kadın görünümlü meleklerdir.

sarışın olanları tercih edilmez, esmer ya da kızıl olanları sarışına nazaran daha bir asildir.
beyaz tenli kadınlardır.
teni beyaz olan kadınlardır.
kadındır beyaz olan teni.
güncel Önemli Başlıklar