bugün

evet efendim, maalesef sevip saydığımız beyaz, josh holloway karşısında ezilmiştir. bu ezikliği karşısında dansöz oynatarak(ayrıca hiç haz etmedim ki biz türkleri rezil eden bir olaydır. ne kadar arap kültürüne ait bir simgedir desekte iş dansöze gelince ağızlarının suyu akan trtde yılbaşı eğlencelerinde tatmin edemedikleri o dürtüyü halen dansözlerle tatmin eden bir kuşağın bayıldığını tahmin etmekteyim), ben de senin kadar yakışıklıyım değil mi? babında kendine güvensiz sorularla bizleri üzmüştür. bak beyazcığım josh bile söyledi "onlar seni seviyor" diye "kıskançlık etme" diye. komik olmak uğruna kalitenden ödün vermeseydin keşke. ve son olarak o dansöz kıyafetini hediye etmen hiç mi hiç hoş olmadı. ayrıca şu bakınızlarda birşey ifade etmeli.. (bkz: dansöz kültüründen nefret etmek) (bkz: arap kültüründe dansözün yeri ve önemi) (bkz: bizler arap değiliz) (bkz: istanbul bir türk şehridir)
taktik hatası yüzündendir.. josh holloway'a karşı kapanıp, kontratak kovalarsan olacağı budur.. halbuki beyaz oyunu rakip yarıalana yıkmalıydı..
ama daha her şey bitmiş değil.. önemli olan kötü bir oyunla da 3 puan almayı bilmektir..
beyaz'ın kendi sahasında bu kadar vasat bir maç çıkarmasından mütevellit josh'un kendi sahasında oyuna 3-1 yenik başlayacak. şimdiden elenmiş gibi gözüküyor.
beyaz tek gölünü ise fazla tepki vermeyin, ilgilenmiyormuş gibi davranın diyerek bir nevi ip.enin g.tünü kaldırmayın fazla diyerek kaydetmiştir.
Kendini belli etti. Çok aptalca espriler yapan beyaz'dan da ancak bu beklenirdi. Kendinin yakışıklılık yönüyle bir eksiği olduğunu düşünüyor ki kalkıp josh holloway'la yarışa girmeye kalktı. Sonunda da ayarı kralını yedi. Beyaz, kişiliğinin bu yönde eksik olduğu düşüncesini üstü kapalı da olsa bizlere gösterdi. Çok aptalca espriler yapan beyaz'dan da ancak bu beklenirdi.
Not: gelsin seri eksi oylar.
(bkz: bükemediğin eli öpeceksin)
beyaz direk kıskandı çünkü adam onu bakışlarıyla ezdi ... böylelikle anlasın beyaz da biz de yakışıklı görülen ve yakışıklı olduğunu zanneden adamlar dünyada bir hiç..
olmayan hadisedir. beyaz'ın işi şovdur ve o an ekranda yaptıklarının kendi sınırları dahilinde en çok tutacağını düşünerek yapmıştır. ayrıca bizim beyaz o denyodan daha sevimlidir ve sempatiktir. arada ki fark biri sadece türkiye'de izlenen hacıvat karagöz neden öldürüldü filminde oscar'lık performans sergilemiştir, ötekisi ise boktan bir dizinin pohpohlanarak dünyanın gözüne sokulması sonucu meşhur olmuş eli yüzü düzgün, dünya kadınlarının %90'ının dibinin düştüğü sarışın, atletik vücutlu bir tiptir.
böyle bişey yaşanmamıştır. izledik onayladık. adam dünyanın en çok izlenen dizisinin başrol oyuncularından birini konuk ediyor.ne yapacak işi gücü yok adamla bide sidik mi yarıştıracak?saçma, beyaz öncelikle saygılı bir adam ve bunu o akşam bir kez daha gösterdi.ve ikincisi beyazın hep söylediği bir söz var "ben canlı yayında seyirci mantığıyla düşünüyorum" kızlar çığlık çığlığa şehir dışından gelenler var seyircinin %95 i tek bir adam görmek istiyor.beyaz ne yapsın o an karizmamı korumak adına programın içine mi sıçayım desin.çok takdir ettik kendisini.
Bir süre önce Paris Hilton ile başlamış olan kapitalizmin değerler üzerinde oluşturduğu nihilizmdir . Güzel görmesek Paris'i melek zannedeceğiz , yakışıklı görmesek josh'un önünde eğilip onu tanrı ilan edeceğiz . Bildiğin embesil lan bunlar işte. Kapitalizmin çarkında refahtan daha çok pay sahibi olmuş sıradan insanlar . Popülizmin a.ına su kaçırmasak olmaz zaten .
iş bu entryin karizması ile yedi düveli , tüm cihanı sarsacak olan bendeniz ile ilgisi yoktur.*