bugün

bu devırde * kro tabır ettıgımız kıllı amcaların yaptıgı salaklık.. ulan bununla denıze gırdıgınde daha kotu her yerın bellı oluyor o..kuz diyesi geliyor ınsanın... yasak var ama uyan yok kı ...bu sene ınsallah yasaklanır ..* *
(bkz: denize donla giren insan modeli)
beyaz don temizliğin simgesidir.kendisine güvenmektedir bu kişi.ayrıca mala da güvenmektedir.türk erkeğinin malı meydandadır...*
"yiğidi öldür hakkını yeme" atasözünü hayat felsefesi olarak benimsemiş, genital bölgesinin kudreti dağları aşan insan görünümlü yaratıkların yaz aylarında yaptıkları eylem.
bu tür insanlar genellikle deniz ortamına günübirlik gelirler.mayo bulamadıkları için beyaz donlarıyla denize girerler ve ortaya çıkan durum bellidir
beyaz* bikiniyle denize giren kadınlar ile tek farkı dış bükeylik olan erkeklerdir.**
(bkz: ay parçası)
(bkz: allahım kör et beni)
aksın gözümün nuru aksın bundan böyle kör baksın...
görmez olaydık da bu entryi girmeseydik...
amca yazıktır bu millete...
acımada kalmamış bu zamanda.
(bkz: donla yüzelim)
Donu ıslandığında yaptığı eylemin denize çıplak girmekle hiç bir farkı olmayacağını anlayan insandır.
yiğidin malı meydanda olur felsefesini yaşatan insan.
beyaz mayonun bile her şeyi vatandaşların görüşüne sunduğunu düşünürsek, hayırlı bir iş yapmayan insan.
hadım edilmelidir. *
donu ıslanınca götü gözüken insandır. genelde pasaportta* bu tip çocuklar saat 1-2 civarları görülmektedir.*
bir keresinde arkadaşların yazlığına gittiğimde mayo almadığımı fark edince arkadaşlarında ısrarıyla beyaz donla girmiştim denize. o yüzden beyaz donla denize giren insanlara saygım sonsuzdur çünkü onlarda biliyorlar aslında ne kadar kötü bir durum olduğunu ama mecburiyet işte naparsınız.
büyük ihtimalle yüzmeyi derede öğrenmiştir. birde güneşleniyorsa vay haline o çevrede bulunan insanların.

(bkz: görüntü kirliliği)
mağaradan gelen insandır. şort'un da mı yok be adam. bit pazarında 50 krş'a satıyorlar. hatta almayanları dövüyorlar.
Götüne güvenen insandır.
yapmasam olmazdı:
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)
adı geçen Little Kiss marka bir don ise; iç giyimde alışıla gelmişliğin dışına çıkmış bir bayanla karşı karşıyayız demektir ki, bütün karettalar (!) çoktan denize göçmüştür artık.