bugün

Yardımlaşma ve paylaşma hususunu bellemiş sözlük yazarlarının yeni nesillere kucak açarken, takıldıkları yerlerde yeni nesle yardımcı olma girişimi, bir nevi yüzyılın insanlık hareketidir.

Şahsen şarışın, esmer, kumral cins-i latif sözlük yazarlarına posta kutum, msn, cep telefonumun her daim açık olduğumu belirtir, tüm 5. nesil camiasına can-ı gönülden hoşgeldiniz derim.

edit: (bkz: basligin basa kalmasi)
(bkz: tavuk mu eğitiyorsun)
(bkz: jedi-padavan sistemi gelsin kampanyası)
eğitimin ne manaya geldiğini bilmediği belli olan odaklar tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan eylemdir. bahsedilmek istenen şey hiç şüphesiz ki öğretimdir, o da ancak sözlükteki belli başlı uyulması gereken kuralları içerir. sözlükte de eğitim * 8 yıla mı çıkartılmıştır ki böyle bir talep gelmektedir, işte orası bir muammadır. sorun değildir, kafayı çok yormamak gerekir. vakti zamanında 2. ve 3. nesillerin de maruz kalmış olduğu kötü bir şakadır sadece.
(bkz: EĞiTiLMiŞi VAR)
nesillerin insan bilgisini ve eğitim düzeyini göstermediği için gereksiz önerme.
bir zamanlar 4. nesil ağzına alsın vb. başlıklar açan g.tü kalkmış yazarların gerçekleştirebileceği eylemdir.

(bkz: kim eğitti seni annem)
aşağılama anlamı çıkan saçma bir cümle. kimi eğitiyorsun,nerde eğitiyorsun ayrıca kimsin ki eğitiyorsun. olmadı bir de sınav yapın üstüne tam olsun.
Cem yılmaz''Eğitim şart''Eğitimden ziyade desteklemek tavsiyeler vermek ve yorumlarla yukarı yada aşağıya taşımak olmalıdır.
5. nesil yazarlardan daha eğitimli olduğunu düşünen sivri zekalıların gereksiz ahmakça düşüncesi.
(bkz: höst lan)
nesle göre değil, yeni yetme olup olmadığına bakılarak yapılması gereken eylemdir.
beşinci nesilden iyi olduğu için değil de, sadece sözlüğe daha önce girip yazar olmuş kişilerin sallamasının en güzel örneğidir.
(bkz: boynuz tarafından geçilen kulağın serzenişi)
fişlerden başlamak gerek.
aklıma bir 5.nesil atasözünü getirir bu. eğitmek için eğitimli olmak şarttır.
aklı başında olanların tepki vermeyeceği bir hoptiri.

izah edelim. Öncelikle nesil üzerinden yazarın bin bir türlü özelliğini anlamak en basitinden yüzeysel insan olmanın başka bir görüntüsüdür.

Nesil kelimesi konumuzda kesinlikle görecelidir.
Bu görecelikte bu nesilden olanların nelere sahip olduğunu tahmin etmen kesinlikle ihtimal dışıdır.

Bu nesilin veya şu neslin değil eğitime hatta sözlük için belli başlı kuralları için öğretilmeye ihtiyacı yokdur.

Zira onlar 10 entry olayını yapmış ve moderasyon kontrolünden geçmiştir.

Bu gibi hataları yapan birinin suçu kendisinde olduğu kadar moderasyonun kendisidinde ola bilir. Süzgeç meselesi.

Hatta aynı moderasyon peşe peşe supersonic ötesi şirinler konulu başlıklar giren süper espiri yetenekli yazarlarıda buraya almıştır.

Süzgec lazım. Vessalam.

Her yazarın kendisinden mesul olduğu gibi. Kendini bilen birinin ağa ben şu nesildenim diyerek kendisini bir genelemeye sokamayacağı da kesindir. Fakat her kaidenin bir istisnası olduğu gibi burdada bu kaidenin istisnası birinci nesildir.

işte bütün tilkilik burda. iş bu başlığı açan şahsın kendisini bu istisnaya dahil ederek ehem bir dakika arkadaşlar demesini bu sebepledir.

Netice de pekfazla alınmaya değmeyecek önerme.
6. nesiller geldiğinde onlarıda eğitmeye çalışacak olan bir neslin düşüncesidir saçmadır komiktir ama ne yazık ki 6. nesiller geldiğinde benim nesildaşlarım da bu tür garipliklerde bulunacaklardır.
"egitmek" denilince hakli olarak 5. nesil yazarlarin tepkisini ceken eylem. lakin istege bagli olarak yeni gelen nesillerin oryantasyon alma imkani olsa iyi olur belki de. mumkun mu bilemem, orasi benim sorunum degil ben kilcigi atarim kenara cekilirim.
eğitmeye ne gerek var? yazılan yazılarını okur, ona göre eğitime tabi tutarsınız da, kimsenin de bunu kabullenmeyeceğini yazılan entry lerden görünüyor.
Tüm ilk nesillerin bana - oy vereceğini bile bile sol frame deki kürt şöyle türk böyle başlıklarını gördükçe peki eskileri kim eğitmiş acaba diye düşünmeden geçemedim.
tuvalet eğitimimden kim sorumlu !?..
(bkz: ders almam ders veririm)
(bkz: bunlar münferit olaylar)
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler mike)