bugün

güzel nickli 5. nesil yazar.*
pilli bebek sevdiği her halinden belli olan yazar.

her halinden derken, şu anda sadece nicki hakkında bilgi sahibiyim ve bana göre her hali nicki olmakta. evet...
kendisi sarmalara sarılası bir kişiliğe sahip olup, aynı doğrultuda şeffaf bir kalple kodlanmış. kendi köşesinde hayatı izlemeyi tercih eden, yoğun konulara el yordam sarkıtmayan, her şeyi tadında yaşamasını ve eskitmesini bilen biri.
salıncakta kendi iradesi ile sallanabilecek meziyete, ruhen uyuyup bedenen ayakta kalabilecek hakimiyete, 3 rakamının yüceliğini kabul edecek kadar erdeme sahip.

günlerden bugün ise doğmuş olduğu güne tekabül ediyor. varsın mutlu nice yıllara şahit olsun, mutlu olsun.
bugün doğmamış olsaydı ağzını burnunu kıracağım aşikardı. *

unutmadan;
neden un kurabiyesi? *
sınavlarda çalışma ortağı, oyunlarda tabu ortağı, hayatım boyunca dert ortağı.* bugün güneş başka doğsun, bulutlar pembe olsun, ağaçlar selam dursun çünkü karamelim doğdu!* kelimelerimi sildirip sildirip yeniden yazdırandır bu*, y*oktan bir şehirin hayatıma sunduğu en önemli 3-4 kazançtan biridir aynı zamanda. iyi ki benimlesin güzel balık; kahkahalarım ve hüzünlerim seninle paylaşmadıkça bu kadar anlam kazanmazdı sanıyorum. iyi ki doğdun.***
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım, hayatı boyunca yüzünün gülmesini can ı gönülden dilediğim güzel insan.
"hey beybi ben geldim!!"
o alıştığın seslenişlerimin artık biraz uzağında kalacak olsan da, iç seslerimin en içinde olacaksın hep. kendi diyarıma her uçtuğumda, yuvamı paylaştığım her kuş gibi yanındayım senin de. kimsenin bilmediği her şeyi biz biliriz, beyin kıvrımlarımız aynı yönlere doğrulmuştur bizim di mi?* ayrıca alakasız olarak; şarabımı isterim, dvd köpeğin olsun.*

hı bi de;

tanım: beşinci nesil ömürlük dost*.
Sevdiğim bir yazardır kendileri her ne kadar özel mesajıma bir cevap vermeseler de *
Bundan başka kırmızı balığı gördüm mü berrak suda susarım nedense böyle birşey uyandırır bende.
(#5690696) no.lu entry'sinden sonra 'beşinci nesil izmirli yazar' demek üzere başlığına yol aldığım fakat başlığın durumunu görünce buna gerek olmadığını düşündüğüm*beşinci nesil izmirli yazar..******
çok dikkat çektiğini düşündüğüm yazar...

bu düşüncemin sebebi tamamen nicki ile ilgilidr...
sudaki kırmızı balık, berrak.*
geçmişte bütün öm*larıma cevap vermiştir bu arada.*
gülümseten nickli yazar.
nickini her gördüğümde aklıma sin city'i getiren daha da tuhafı garip bir huzurla dolmamı sağlayan enteresan etkili bir nicke sahip yazar.
kendisini biraz desifre etmekten geri kalmamakla birlikte hosgelmiş canım yazardır.

(bkz: pasta)
(bkz: barbun)
edit: ayrıca yeni bir yazarmış hoşgelmiş.
nicki nickime benzeyen balık yazar.