bugün

Serap Eser 2009 yılında öldü lan Berkin Elvan 2014'te 9 yıldır anmayıp da Berkin Elvan ölünce mi aklınıza geldi Serap Eser kızımız ırkçı ikiyüzlüler!
Evet 15500 km öteye ekmek almaya gitti sizene kansız sizsiniz ırkçı fasistler.
O resimde yadırganacak bir şey yok ïrkci faşistler evet. Ona kalıyorsan gezide sapanlı teyzelerimiz bile vardı!
Berkin Elvan'da bizim, Serap eser'de, eren bülbül'de, buse sarıyağ'da yasin börü'de hepsi bizim lan evet. Kendi pisliğinizde boğulun!
Aptülhamit özentisi büyük ak dedektifler tarafından ortaya çıkarılmış müthiş gerçektir. Büyük resmi gördüler yine..

Durum böyle olunca biz de çaresiz tüm gerçeği itiraf etmek zorunda kaldık. O çok sevdiğiniz bir ingiliz ajanının itirafları tadında okuyun artık.

Ben kendime kemalist süsü vermiş bir ingiliz ajanıyım. Gezi olaylarını ben örgütledim. Maksadım hükümeti yıkmaktı. Son darbeyi 13 yaşındaki adamım berkin Elvan'la vuracaktım. Ailesi zaten devlete düşmandı.

Hükümeti devirmek için çok iyi eğittiğim Berkin'i o gün sokağa saldım. Fakat aptülhamit'in polisleri kadar uyanık olan polisleri atlatamadık. Birisi tehlikenin büyüklüğünü anlayıp, berkin tam hükümeti devirmek üzereyken işini bitirdi. Anasına ekmek almaya yolladığın söylemesini tembih ettim... işte bugün sözlük aptülhamitçileri tarafından foyam açığa çıkarıldı.

Ver mehteri, veeerrrr.

S...min beyinsiz eblehleri..