bugün

ama aileme ekmek almak için çıktığımı söyledim.
- sonra bazı puştlara dert oldum.
berkin Elvan ile ilgili en güzel hikayeyi katilleri yazdı zaten bizim ne yazdığımız kimin umrunda.
uzun bır arada sonra sozlukte bır ...'nın aklına geldım! baslıga yazdı adımı!
sonra beni zalimce öldürdüler. iftira attılar. bu da yetmez gibi orospu evladı biri benimle dalga geçmek amacıyla sözlükte bir başlık açtı. 14 yaşında bir çocuğun ölümüne sevinecek kadar müslüman olan bu şerefsizler kendileri gibi bir şerefsize allah diye taparlar... şeklinde devam eden hikayedir.
15 yaşındaki çocuktan hatta onun ölü bedeninden korkmak nasıl birşey başlığı açan zavallıda görebilirsiniz.
yaşadığımı zannediyordum ama bir boka yaramayan amaçsız bir sokak çocuğu olduğum aklıma gelmiyordu bir türlü.
Bir gün başımıza binecekler diye korkunuzdan istemediğiniz, evinizden içeri sokmadıgınız polis ve devlet sopasını savunuyorsunuz.

insanı değerlerinizi kaybetmışsiniz, siz çokdan ölmüşsünüz. Agızlarınızdan, ellerinizden kan damliyor sizin hemde 15 yaşındaki çocugun kanı.

Bi hayvandan farkınız yok. Faşistsiniz, köpeksiniz, ahlaksızsınız.

tanım; Umudun çocugu Berkin elvan 15 yaşında direnerek halkımızın diline bir destan, hikaye olmuştur.

edit; para verdıgınız taktırde susturacagınız yazar başlığı beyanatıdır.
15 yaş kavramının değerini anlamamıştı henüz insanlar. tanımı çocuktu. polisler her yerden saldırıyordu sanki harpteymişizcesine. en sonunda bir acı çektim birdenbire. sonra uyandım ve 7 kişi daha vardı yanımda hepsi abilerim. hiç bi şey demedim, diyemedim. çünkü insanlar anlamıyordu ki.
ölen biriyle dalga geçmek. aslında nickleri kağıda kaydedip artık adam yerine koymamak lazım. realde ağzını açamayanlardır burda coşanlar genelde.
orospu çocuklarına inat ölmedim, ölmeyeceğim, gecelerine kabus olmaya devam edeceğim. benim kanım bunların elinde.