bugün

o ne idüğü belirsiz şampuan hiçbir zaman kafadan arındırılmaz, o kafa da asla tam olarak kurutulmaz.

dışarıda tipi olsa da o saç dipleri ıslak uğurlanırsın.
başıma bir şey gelmeyecekse çok fena haz veren eylemdir. tüm hücrelerimde bir sakinlik dinginlik geliyor berber kafayı ovuşturdukça oyşşşhh.

not: ılık değilim lan.
Hijyen açısından tavsiye etmediğimdir.
erkekler için en büyük orgazmlardandır.

ama öncesinde şu soruya bitiyor "kafayı yıkayalım mı, evde duş alacak mısın?" he amk eve kadar öyle kıllı kıllı dolaşcam. şu klişe soruyu bırakmaları lazım berberlerin yıkamak şart yani.

kafayı eğersin lavaboya o an erkekler için en savunmasız anlardan biridir. kendini berberin ellerine teslim edersin. suyun sıcaklığını ayarlar kafaya bi dökülür oh. şampuanlar ovalar masaj yapar. rahatlarsın gitgide. o an hiç bitmesin istersin dakikalarca yıkasın. yıkar durular ikinci kez şampuanlar çok mutlu olursun keşke içinden 3.kez de şampuanlasa diye geçirirsin.
Bu yaşıma kadar yapmadığım olay.

Gerek yok, Ben eve gider kendim yıkarım. Zaten 10dklık mesafe.
Gaffanızı o lavabonun içine sokar iyice.
Sonra şampuanı döküp, bildiğin cırnaklar.
gay olduğumu öğrendiğim başlık. (bkz: o saatte orada ne işi varmış)
25 yaşındayım ben kulağımın içindeki kiri o kadar profesyonel temizleyemedim daha önce hiç. O nasıl parmak yiğidim.
eskiden saçlar berberde değil evde yıkanır. termosifon ocağı yakılır ve banyo günü dışarı çıkmamaya özen gösterilir. çünkü saç kurutma makinesi eski dönemler lüks olup evlerde fazla yaygın olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
Bu devirde pahalıdır.
güzel histir tavsiye edilir. inanılmaz bir rahatlama hissedilir
berberde saç yıkarmaktır yüksek ihtimal pahalıdır.
--spoiler--
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından
--spoiler--

80lerde felan vardı saç kurutma makinesi.

(bkz: raks)
---------
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
---------

saç kurutma makinesi 1920 de icat edildi, 1919'da insanlar.
Yav en saçma sapan anlar. Şekilden şekile giriliyor, bir tane adam saçını yüzünü müzünü ovuyor, gözlerin kapalı şap şap suyla vuruyor filan.

görsel

Daha hiç berberde saç yıkatmadım, tıraş olup derhal eve duşa geçerim.
--spoiler--
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
--spoiler--

1924 anayasası olarak yaşamına devam ediyor sanırım.
Nefret ettiğim bir olaydır,birde yüzlerce kişinin kullandığı havlu ile saçınızı kurular.