bugün

beni dün uyuz etmiş durumdur. istanbul dan konya ya kadar hiçbir benzin istasyonunda alkol bulamamışımdır fakat istanbul da tüm istasyonlarda neredeyse mevcuttur. ilginçtir.

hatta yaşadığım diyalog ;

+ abi sizde alkol bulunur mu ?
- getir de biz içek yeğen ! ehehehehe
+ heee. evet tabi ya neden olmasın.
- ehehe git al ileride vardır getir içelim. ehehehe
+ tabi tabi..(hacı bas gaza kaçalım burdan) *

neyse ki kulu da buldum *
doğru olandır.
bulunsa ne komik olurdu ya. Dalgası bile geçilebilirdi.
en doğrusudur. iki tek atıp yola çıkan sürücülerin hali ortada. trafik kazaları bir ülkedeki ölüm saysını en çok etkileyen 5 faktör arasındadır.
alkollü sürücüler ölüm saçar. bir de teşvik eder gibi yol üzerindeki duraklarda alkol satılırsa ülkemizde neler olabileceğini düşünmek bile istemem.
beyaz külot da satmıyorlar. bu ne demek? yolda arabaya hatun alıp, külotu sperm yaylasına çevirseniz, yakalarsınız. özellikle kamyoncu abiler için geçerlidir bu dediğim. hem beyaz külot giydikleri hem de yol üstündeyken iş üstünde olabilme yeteneğine sahip oldukları için. *
gecenin bi yarısı açık olan mekanda 3 şey lazım olur.

(bkz: wc)

(bkz: prezervatif)

(bkz: alkol)
aklıevvellerin anlam veremedikleri olay.

benzin istasyonuna araba kullanan insan gelir. bu insan alkol alırsa hiç iyi şeyler olmaz. tamam mı? anlaşıldı mı? bu kadar basit olay?
- Abi alkol var mı?
+ Yok yeğen satılmıyor bizde, sen ni la yapacan alkolu.
- Abi ben nasıl yola çıkıcam.
+ Benzinle gitmiyir mi la bu araba.
- Abi ben kendim için istiyorum alkolu sikeyim arabayı oda gazla çalışıyo zaten. En yakın nerden bulcam ben alkolu.
+ Valla alkol satılmıyır bizde nirde bılıcan onu da bilmem. Zaten alkol ne arar la benzinlikte. prezervatif desen anlarık.
mantıklı olandır , aracıyla benzin istasyonuna gelen kişinin alkol alıp gitmesi çok akla hayale sığmamaktadır .
tekel bayiinde benzin bulunmasından daha mantıksız olmayan durum.
hep gerici akp nin işi bunlar. bak sen ya benzinlikte alkol bulamıyor insanlar, giderek iran a benziyoruz. yazık çok yazık...
ne yazık! giderken iki tek atma imkanı yok demek. artık ab'ye de almazlar bizi.
güncel Önemli Başlıklar