bugün

yardım beklediğim sorunsal.

işemek mastürbasyon hariç bazen kılıç olarakta kullanıyorum ama değişik şeyler arıyorum. Kahve içtim afyonum yeni patladı aklıma ilk gelen bu oldu demekki önemli.

(bkz: benim amım var bunu nasıl kullanmalıyım) eğer ortak yönlerimiz çıkarsa tanışabiliriz cınım.
taklitci bir sozluk yazarinin yardim bekledigi sorunsal. orjinal olun biraz.
sadece sende varmış gibi yazmışsın benimki bildiğin küstü.

kalkmicam kalkmicam am benim değilmi kalkmicam moduna girdi
avrupa yada rusyaya git mastürbasyon kurtul. türkiyede örf ve adetler baskın olduğu için birde evlilik şartı var. boşanmaya kalktığın zaman eşine 20.000tl tazminat veriyorsun. birde çocuk varsa nafaka paraları. 2002 yılında boşanma kanununda değişiklik oldu. buna sebeb olan 2001 yılı ekonomik krizdir.

olurda temyiz davası sakın açmayın mahkeme temyiz sonucu için 1000 tl üstünde paraya mahkum ediyor, haberinizde olmuyor faizle borçlandırıyor.

bedava evleniyorsun. boşanmaya kalktınmı çebini boşaltıyorlar.
dikkatli ol fermuar'a sıkıştırma , ben yandım sen yanma.*
Döndürüp götüne sok. Çok zevkli oluyor.
Dağları del AMK, ferhat şirin için dağları delerken is makineleri mi vardı sanıyorsun?
Sikin varsa sikinti büyük hocam dedigimdir.
Erkek üreme organı olduğunu yeni fark eden birey sorusu.

Mürekkebe batırıp yazı yazabilirsiniz.
Hiç kullanmadan ölüp diğer tarafta az kullanılmış olarak daha çok değer görebilir hatta belki sırf bu sayede cennete bile girebilirsin.
o dediğin tek başına bi' sike yaramıyor.
görsel
Ya da 31 çek, sözlükteki yazarların çoğu böyle yapıyor. Bakma burda asıp kesildiklerine hahaha.
Tuvalete git ve işe böylece idrar kesen patlamaz görüyormusun faydalarını.