bugün

(bkz: zall ın el kol yapması)
uludag sozluge ayar verdikten sonra soylenicek soz öbegi...arada bir 'one minute','excuse me' falan da demek gerekiyor tabi...
daha da gelmem , eline de vururum.
"zirvelere gittiğimde kendimi mutlu addediyorum diyen moderatörler oldu"'nun devamında söylenebilecek rest cümlesi.
recep tayyip'in (bkz: ananı da al git) dediği yazar.
uludağ sözlük başlıksız başlıklar dönemi'ne geçildiğini ve ukte veremediğini gören yazar söylemi.
Benim gibi 25 entry de yazar olan ve 105 entry yazıp yazar olamayan kişinin stem sözleri.
23 temmuz e-muhtırasına içerleyen moderatör söylemidir.
recep tayyip erdoğan ın kendini öszlükte deşifre etme yoludur.

(bkz: olmaz van münits)
(bkz: mesaj silmeye gelince siz mesaj silmeyi çok iyi bilirsiniz)
(bkz: uludağ benim için bitmiştir)
(bkz: bi dahada gelmem uludağ a)

moderatöre kızmıştır tabikide.
(bkz: klavyeni alda git)
bitmemiştir de bitmek üzeredir. bitmeye ramak kaldı diyebiliriz. yazarlıktan çaylaklığa geçişten bir sonraki adımdır.
aşağıda gösterilen 2011 yılı en beğenilen ilk 3 entry'i okuyunca verilen karar. hadi bir numara gayet başarılı da (bkz: jajageridonsun com) ne lan?

1- (bkz: kızların çirkin erkekleri hor görüp aşağılaması)/ (bkz: #10926484) dayesporas
2- (bkz: seksi bir kızın kapıyı çalıp penis istemesi)/#10980975 kukla
3- (bkz: jajageridonsun com)/#14085635 serebral dolasimi olmayan adam
birsi için biter, birsi için başlar, sanal ortamda kimse kimsenin umrunda değildir, bilmem kaçyıllık etkin üye olunsa bile...
trollerden duymak istediğimiz son söz efenim..
uludağ sözluk için söyleyenin bitmesi.
uludağ sözlüğe küsmüş zatı muhteremin söylemi.
bundan sonra adminlik verseler dönmem, gibi söylemlerle devam edebilecek cümle.
bu kadar YAVŞAK mahlukatlarin bir araya toplandığını görmek...
iki kere sonuna kadar haklı olduğum şikayetim amele moderatörler tarafından anlaşılamamıştır. Çünkü moderatörler daha cümle yorumlamaktan bile bihaber. Ulan siz temel eğitim aldığınızdan emin misiniz. Peki şikayet ettiğim konular serbestti madem neden bu B.ktan platforma üye olurken sözlük kuralları diye bir metin okudum ben.

Özetle moderatörler sayesinde s.kmişim formatı da sözlüğü de. Beni çaylak yapın ki ben de moderatörleri sadece küfürle anayım.

Dipnot:eksileyen yalaka şahıs seni de pas geçmiyorum.
Daha da uludağ sözlüğe gelmem.
bu nadide ve güzide platformda olmayı haketmeyen bilgisiz ve ezik yazarların moderasyonumuzu eleştirmesi çok büyük elzemdir.

Yallah öteki sözlüklere.