bugün

siz ayar vermeden önce söyleyeyim söyleyeceğimi; çok ama çok aşık kadındır. ve duyabileceğiniz en içten sevgi sözünü söylemiştir. anlayana;

ellerim titreye titreye, kalbim duracakmış gibi, son nefesimi çekercesine, son yutkunuşumu yaparcasına.

"nasıl söyleyim bilmiyorum, tapıyorum sana hastayım"

şöyle süzdü beni, ayaklarımdan başladı usul usul, diz kapaklarıma doğru, yukarı doğru, göğsüme doğru
çıkarttı o mahven gözlerini, suratımda durdu, gözlerime çaktı gözlerini.
kaşları yay gibiydi yay
gözleri zümrüt elması gibi,
yanaklarına iki elma koymuşlar gibiydi,
dişleri pırlanta gibiydi, zakürt-ü sefa gibi
bir kılıç gibi gözlerimi kesiyordu küçümser gülüşüyle beni.

alnımdan akan terleri gördü, bir nefeslik kalan sigarından çekti derin bir nefes, üfürdü alnımdan dudağıma

"aşığım, çok aşığım sana, zinaya girer bundan sonra seninle oluşlarımız"

güldü, aldı o nasır tutmuş ellerimi bastırdı o göğsüne,

"izle dante gibi hayal ettiğin o cennetini, korkma hıncını alamamış bir katil gibi sık, parçala göğüslerimi..."
duraksadı...

"bu kadar mı senin aşkın,
çömel, yadırgayacak mısın bu sevdayı, afrodit ve erosa yakışır şekilde, ihmal etme vücudumda saklı kalmış çiçeği,
tepesine doğru çık, ısır dişinle o hınzır noktayı, dudakların hissetsin o iştah kabartıcı yerdeki yangını,
dökülsün şerbeti-i aleme benzer şehvet sularım, bulansın, ağzına, burnuna, dudaklarının kenarına,
içine çek kokusunu, saç suratıma doğru öc alır gibi, bula suratımı, açamayım göz kapaklarımı, hissedeyim ılık erkeklik tohumlarını, çekeyim bende kokusunu,
söndür içindeki o yedi cihanı yakacak cürümü"

düştük sırt üstü ikimizde yatağa, döndürdü suratını suratıma..

“ kalbimi çaldın çocuk, ölümüne vuruldum sana''

hadi.. durma sik beni.. sik de unutayım bütün acılarımı. sik ki içimden çıksın kaç yıldır kaçtığım ben. beni öyle sik ki bir daha maske takamayayım kendime. beni öyle acımadan sik ki hatırlayayım kadın olduğumu. erkekle kadının bir olduğunu. beni öyle gözümün yaşına bakmadan sik ki aksın kaç yıldır içime akan bütün gözyaşları. geçsin ağzımdaki yüreğimdeki tuzlu su tadı. beni öyle kendinden geçerek sik ki gömülsün mezarlarına bütün hortlaklarım korkularım düşüncelerim. geriye sadece kadın olmanın tadı kalsın..
(bkz: hayırlı sikmeler arkadaşlar)
Okurken attırılan entryler.
net kadındır. ne istediğini bilir.

sikmeni istiyorsa sikilmek istiyordur.
orospuların bile kurmadığı cümleyi kendilerine söylenmiş gibi gösteren salatalık turşularının uydurduğu senaryodur.
Bir rica minnet gibi değil de talimat şeklinde olanı makbuldür.

Klitorisim oral seksi ile yeterince uyarıldı ise bacaklarımı iyice ayırıp, bir elimle omuzlarından -saçından, diğer elimle sertleşmiş ve bana doğru uzanan doyurucu penisinin dibinden tutup "sik beni" dediğim oluyor.

Hiç reddetmedi-ler Allah razı olsun.
Türkiye şartlarında erkekler için ancak bir hayal olabilir. Bu ülkede bir erkeğe bunu diyecek kadar yoklukta olan herhangi bir kadın olduğunu düşünmüyorum.