bugün

aşkınızı sofraya koyup yiyemediğinizde paranın önemli olduğunu anlayacaktır.
sözler yalan olabiliyor yoklukta görmek gerek.
para olduğu sürece kendisini ilgilendirmez. ama yok ise o zaman işler değişir.
değer görmeyen sevgilidir.
daha ilk haftadan aşkım bitanem beni bırakma tarzında yaklaşan sevgilidir(!). beni paran ilgilendirmiyor derken telefonum da bozuldu demesiyle düşüncesini pekiştiren caaanım sevgilidir.
asla varolmayan sevgili yoktur.
yalan söylüyordur. yahut aşırı hayalperesttir. sevgi, aşk güzel ve anlamlı şeyler ancak para olmadan da olmuyor. kimse yemesin şimdi beni, yok efendim sevgi yetermiş, aşk yetermiş, gözlerimin içine hep aynı sevgiyle bak da gerisi sorun değilmiş.

evlendiğinizde görürüm ben o hayalperest polyanacılığınızı, faturaları, ev kirasını, taksitleri ödeyecek para mevcut değilse, iki aşık birbirine düşman bile olur düşman. hey gidi. canlarım benim, kıyamam.
beni senin paranın miktarı ilgilendiriyor da diyebilir.*
kesinlikle fakir bir erkeğin sevgilisi değildir.
zaten kendi parası olan sevgilidir.
yaklaşık bir sene önce evlenilen ve birlikte çok mutlu olunan sevgili de olabilir bazen..
Meydana gelebilmesi miniminnacıcık ihtimal olan sohbettir. Yalandır azizim.
erkekler ilgilenir kızların maddi durumlarıyla genellikle ( var gerçekten örnekleri ).
bir kız erkeğin parası için birlikteyse şayet bunu her türlü belli eder.
kız kişinin parayla ilgilenmediğini söylemesine değil, göstermesine gerek vardır.
eğer sevgilisi zengin ise, parası var diye çıkan kız değildir. cidden seviyor olabilir. tabi bunun dışında başka neler dediği de önemli.
arabanız veya evinizle ilgilenen kişidir.