bugün

ben, hep, sevmek!? ne mümkün diyor insan uzaktan bakınca, duyunca ürperiyor, sorunca utanıyor, mütemadiyen yalanı bol bir lafla karşılık veriyor, ardından da hiç pişman olmuyor. olabilir mi böyle bi'şey? tabi ki de oluyor olmaya da devam edecek. peki soran çok mu masum? o konudada çeşitli rivayetler var. az sonra.

tanıM: bir soru.
- aziiizz

+ efendim canım

- beni hep sev olur mu?

+ tamam yavrum ne demek

- ama hep bak

+ tamam ya hep

- söz mü

+ söz amk

- eheheh, aşkım benim

+ gel bakim buraya o kadar söz verdik madem..
tanım: sevilenin sevene sevilmeme endişesiyle sorduğu soru.

el cevap: seveceğim yarim...bir gün gelecek sen gideceksin, bir daha bu soruyu soramayacaksın bana ama ben yine de seni seveceğim...sen gideceksin, gitmeden önceki halin hep yanımda kalacak...bedenin olmayacak ama sevgi için bedene ihtiyaç mı var? merak etme sevdiğim hep sevileceksin...
aşık olan sevgilinin masum bir isteğidir.
hep emir hem istek hem de soru içeren cümle.
kıl bir sorudur. zaten sevdiğiniz bir kişinin size bu soruyu sorması yıkar benliğinizi. aslında ilişkinin bir gün bitme ihtimali olduğunu söylemek istemektedir. güven olsa bu soru sorulmaz. güvensizliğe atılan ilk çıkmaz adımdır.
bazen büyük bir içtenlikle ve birgün ya sevmesse korkusuyla söylenir bu söz. keşke "tabii ki seveceğim, bunu söylemen bile saçma" diyen o sevgili söylediği sözü hep yerine getirebilse ama olmuyor efenim inanmayın aslında hiç sormayın!