bugün

Sapiksiniz amk, elin oglu ananizi bacinizi dovse hosunuza gider mi?

Edit: simdi mal gibi dusunmeyin diye pesin soyluyorum, erkegim.
"Aloooğğ..
bey amca selahmhaleküm..
babinkuk ben babinkuk..
Hee bak şindi..
Ya sen bu hiç kızı dövmemişsin zaar..
şimdi bana da diyor ki.. beni diyor, babam bile diyor, dövmedi diyor..sen de diyor dövemezsin diyor...
hee..
hee..
valla aynı öyle diyor..
tamam gönderiyom şimdi..
onu sen iyice bi artık şey yap da..
hee..
tamam gönderiyom..
ellerinden öperim.."
bir tokat yapıştırıp "yanılıyorsun" denilesi kız.
Arasıp babasına da bir posta dövdürülmesi gereken kızdır.
kızını hiç dövmemiş bir babanın kızını incitmek, erkeğin hayatını ve yüz hatlarını değiştirecek gelişmelere yol açabilir, kızı ciddiye almakta fayda vardır.
(bkz: delikanlı adam kadına el kaldırmaz)
haklı olan kızdır. öz babasının dövmediği kızı elin adamı ne hakla döver, kendinde bu hakkı nasıl görür ki? göremez.
benim kızım olsa, birisi onu dövse; gider anasını gece yataktan babasının yanından alır sikerim. tokat manyağı yapılması lazım diyen lavuğu da götünden sikerim üstüne. herkes de böyle yapar.
(bkz: kızını dövmeyen dizini döver)
"öyle bi döverim ki amına bile korum" şeklinde autoreply cevap verilecek kız.
baban amını sikmedi ama ben domaltim götünle bir edeceğim diye cevap verilmesi gereken kızdır.
sonuna kadar haklı olan kızdır.sırf onu sevdiğini söylediği için sırf doğal şartlar yüzünden kendisine gücünün yetmeyeceğinden dövmesi şerefsizlik diyecektim ama tam bir orospu çocukluğudur.adama sorarlar ne ayaksın diye ? karnını sen mi doyuruyorsun ? cebine parayı sen mi koyuyorsun ? evinde el bebek gül bebek sen mi bakıyorsun ? ondan sonra delikanlılık,namus,kıskançlık...böylelerinin aslında anasına yapacaksın aynı şeyi görücek ondan sonra anasının kıskançlığını.
sonuna kadar haklı olan kızdır. erkeklerin gücü ancak kızlara yeter zaten dedirten durumdur.
kendisini tanımayı hiç istemem, şımarıklığı sevmem, döverim, bunu söylerse bir daha. ta ki ne olduğunu anlayana kadar.

(bkz: kızını dövmeyen dizini döver)
bir ayıyla birlikte olduğunu henüz anlayan kızımızdır. o nasıl bir zihniyet ya, yarın bir gün senin kızını da bir hanzo dövdüğnde sende sesini çıkarma o zaman, aferin oğlum eline sağlık de, emi evladım.
asi, baş kaldıran, tek başına dağları deviren özlem tekin modeli.
Haklı olan kızdır. Gerçi kişi babası onu dövsede dövme hakkına sahip değildir orası ayrı.
ya mağdem dövülecek noktaya geldi laf anlatamıyorsanız bitir gitsin neyi kasıyon sonuçta konuşarak anlaşamaz noktaya gelmişsiniz . ne hakla el kalkar ki bir kadına ?
kaşınan kızdır. dayak bekaretini bozmak size nasip olmalıdır.
hiçbir halükarda kimsenin kimseyi dövme hakkı yoktur. hele de cinsiyet bu hakkı vermez kimseye. yani, haklı kızdır da gerekçesi babasından dayak yememiş olması olmamalı.zira ben baba dayağını bolca yedim. o zaman herkes beni dövsün mü yani * (bkz: sıçarığğn bacaaana lağğn)
aciz, korkak, ürkek ve faydasız bir babanın kızıdır. şimdilerde, bu sözleri söylediği zamanlarda, dizlerini dövmektedir. kesin. bir kız bunu diyorsa sorunu babasında aramak lazım... baba gereğini yapmamış.
bunu dedirtecek konuma getiren erkek sorun olmazken, söylediği laf hassas yerlere batan cümlenin sahibi kız.

kız dövmek ne demektir arkadaş ya.
(bkz: kadınlara el kalkmaz)
envayi çeşit şiddet içerikli entrymsileri okuduktan sonra neden gün geçmiyor ki bir sokak kenarında kadın cinayeti işlenmesin ki diyebildim.

(bkz: yazıklar olsun)
bunu söylemek yerine karşısındakine elinde ne varsa geçirmesi gereken kızdır.