bugün

müthiş bir kolpa şarkısı. yaza doğru bir klip patlatsa coşar buralar.
--spoiler--
Şimdi bana öyle bi şeyler söyleki durup dururken
Tam hayattan vazgeçerken beni aşka inandır
--spoiler--

tam hayattan vazgeçerken aşka inanılabilir mi muamma.
bir kadının 'ben aşka inanmıyorum' derken, aslında demek istediğidir.
hayatına her yeni giren insandan beklenilen durum*
--spoiler--
Of ki ne of bir daha of az daha dayan
Son bir dilek alacağım var kayıp giden yıldızlardan
--spoiler--
güzel bir kolpa şarkısı.
son günlerde dilime dolanmış über güzellikteli kolpa parçasıdır.
klibi saçma olmasına rağmen kendisi güzel bir kolpa şarkısı.
gayet guzel, benim de ha bire dinledigim bir kolpa sarkisi.
Ne zaman powertürk açsam anında çıkan kolpa şarkısı. Dinleye dinleye alıştığım, bir ara bulmak için çok uğraştığım şarkıdır.
hayretler içinde kaldığım sürekli çalan şarkıdır.

--spoiler--
ne zaman powertürk açsam anında çıkan kolpa şarkısı. dinleye dinleye alıştığım, bir ara bulmak için çok uğraştığım şarkıdır.
--spoiler--

sonrasında powertürk'ü açtım ve hakikaten bu şarkı çalınıyordu efendim.
şarkı güzeldir hoştur da başındaki "oooooooooooğğğoooooooo" kısmı beni benden alıyor, kanalı değiştirmeme sebep oluyor.
bir çok sefer aldatılmış olan çocuğun bulduğu kıza söylediği sitem içerikli söz.
Kolpa'ya ait şarkıdır. Girişi insanı coşturur. insanın eline saç fırçası alıp avaz avaz ''şimdi banaaaaaaaaaaağğ öyle bi şeyleeer söyle ki durup dururken tam hayattan vazgeçerken beni aşka inandırrr ooooooooooğooooooo ooğooo oooğoo'' diye bağırası gelmiyor mu?
yaklaşık 2 saattir dinlediğim harika ötesi bir şarkı. sözlerde o biçim.
kolpa grubunu sevmeyenlere bile kendini dinleten şarkıdır. güzel olmuş hakkını yemeyelim.
Bugün fena halde dilime takılan şarkıdır. Özellikle de ''off kine off''ile başlayan kısmı. Sanırım sıkıntıdan hangi şarkıya saracağımı şaşırttı. ama yine de güzelmiş, öğrenmiş oldum.
(bkz: check check yarramı check)
ağlak bir ifade ile beni aşka inandır dedikten sonra ohoooohoooo kısmının gitmediği şarkı ama insanlar sevmiş saygı duyuyorum.
beni aşka inandır diyen grubun adı bile kolpadır. düşündürür.
sabah fakülte kantininde açık olan radyoda çalan fakat kantindeki gürülte nedeniyle hande yener'in söylediğini sandığım, sonra google amca sayesinde gerçeği öğrendiğim hoş parça.
Of ki ne of bir daha of dedirtir insana.
geçmişte yenen ''kazığın'' günümüz ilişkilerine yansımasıdır.
hoş bir şarkı ama OoooOOOoooo nakarat kısmını biraz fazla kaçırmışlar.
ritmi hoş şarkı, güzel havada otobanda giderken dinleyesi gelir insanın.