bugün

bugün polise taş atacak gibi yapıp atmayandır.
(bkz: polise taş atan milletvekili)
dengesizin teki. bir grup insanı mecliste temsil ediyor, onların vekili yani. oy atanlar bazında düşündüğünüzde ,

(bkz: tezekten terazinin boktan olur dirhemi)
etki-tepki meselesinde sadece polislerin şiddet uygulamaya hakkı olmadığını gösteren,
doğudaki bir çok kişi tarafından sempati kazanmış vekildir.
(bkz: dağdan inenlere 5000 tl verip milletvekili yapmak)
kürtleri askere '' askere gitmeyin '' çağrısında bulunan apo avukatı ve bdp milletvekili.

(bkz: kürtler askere gitmesin dağda kardeşini öldürüyor)
Bu partinin adamlarının kadınlarının yüzlerinde Allah ın insanlara verdiği nurun n si yoktur.
günümüzün çöpçü, leş yiyenlerine verilen abartı yüzden nemalanan bir vatandaş(t.c vatandaşı değil ama mordor olabilir). yüz verdik ayıya, geldi sıçtı halıya hesabı...

90'ların ilk yarısında olsa bunun gibi çöpçüleri imamın kayığına bindirirlerdi büyük bir afiyetle, şimdi ise bunlar terbiyesizlikte sınır tanımıyor. bunun bir de dişi versiyonu var, ona hiç girmeyelim. giren girmiş zaten.

yazık ulan bu ülkenin içine sıçanlara, billa yazık.

paşanın kılığa baksana, tamamen kendisini yansıtmış, kalaşnikofu eksik.
http://habervaktim.com/gommefoto/23309409287.jpg
barış ve demokrasi partisinin en radikal milletvekili. sadece attığı taşa, ettiği küfüre takılıp kalmayın,
provakosyon sanatını bütün incelikleriyle icra etmektedir kendisi. dahası da var, bu gerilim ortamında,
gerilimi tırmandıran söylemlerle gündeme gelmeyi, yangına körükle gitmeyi hakikaten çok iyi beceriyor.
ben şahsen kendisiyle aynı fikirde olsam onu bütün kalbimle desteklerdim, türkiye cumhuriyetinin yahut derin devletin yerinde olsam
onu bugünlere çıkarmaz çoktan katlederdim.
meclisdeki teröristtir. terörist kıyafeti giyip nevruz kutlamaları adı altında düzenlenen pkk gösterilerine katılmıştır. Atatürk keşke yaşasaydı. yaşasaydıda bu teröristleri meclisimizden çıkartsaydı.
şu an sevgi kelebeklerinin ekşi'de savunmak için şekilden şekile girip maymun oldukları eli taşlı birilerinin "vekil"i. en son başlığının altında van başkale'li bir eleman tomruk gibi ayarı yerleştirdi berikiler kıblelerini şaşırdı. otomatiğiğe bağlayıp "muğlalı" diye saçmalamaya başladılar.
polis arabasını tekmelemiş saldırmıştır. onu gören çevre halk da aracın peşine doğru koşmuşlardır.
üzerlerine araba sürünce değil, vinç sürünce hiç bir şey yapmayacaklardı, yanlış anlaşılmışlar.
http://webtv.hurriyet.com....aspx?cid=2&vid=15045
şu hayatta dövmeyi en çok istediğim yaratık.
her zaman yaptıklarıyla tepki çeken,son yaptığıyla yine tepki çekmeyi başaran bdp milletvekili.
her allahın günü yeni bir rezillikle karşımıza çıkan kişi. polis tarafından sürüklene sürüklene götürülen travestileri hatırlatıyor her gördüğümde.

yerlerde sürüne sürüne bağımsızlığına kavuşacağını sanan bir zavallıdır.
uzunca bir süre provakasyon yapamayacak olan terörist. dokunulmazlık zırhı üzerinden kalkınca bakalım herhangi bir gösteride eline taş alıp polisin üzerine yürüyebilecek mi?
'bizi desteklemek öcalan'ı desteklemektir, dağdaki yoldaşlarımızı desteklemektir.'

söylenecek hiç bir sözün olmadığı o muhteşem açıklamayı yapmıştır. evet, önceden de vardı bu destek zaten ama böyle aleni bir şekilde yapılmasına sebep olan, bu tavizleri verdiren her iki kişiden birinin ta amına koyayım.
bu spastik görüntülü adama aslında teşekkür etmeliyiz, herif ne olduklarını açık açık söylüyor, bazı romantik medya mensupları mecliste temsilin erdeminden söz ede dururken. adamların demokrasi diye bir dertleri yok ki, tbmm de eylem koyacakları başka bir zemin onlar için. yegane fark, bengi yıldız kendine cuk oturan mekaplarını çıkarıp kösele kundura giyiyor.
''bizi desteklemek sayın öcalanı desteklemektir'' sözünü söyleyebilen insan.

açıkçası geldiğimiz duruma inanmakta güçlük çekiyorum.pkk lı olduğunu bu kadar net bir şekilde ortaya koymak kolay mı?bu durumda bu kişiler bütün ölen masum insanlarında vebalini rahatlıkla paylaşıyorlar teröristlerle.çok dikkatli olunması lazım.
tbmm de birtakım orospu çocuklarını temsil edecek vekilimsi yaratık. yanlış hatırlamıyorsam kızıyla kutlamış seçilmesini. yakında dağa da yollar kızını zaten.

eksit: bengi yılmaz insan değilmiş.
dağdan inip bağdakini kovmaya çalışmakla kalmamış, son isteği insanları çileden çıkarmıştır.

nerde beleş oraya yerleş ile hareket ettiklerini, devlete hiçbir yararlarının dokunmayacağının sinyallerini veren aşağılık insanların meclise kadar soktuğu, dağdan inme, sonradan görme, beyni şeytanlıktan başka hiçbir şeye çalışmayan bu adam şu istekte bulunmuş;

- demokratik özerklik için; kürtlerin devlete vergi ödemesini kaldırması gerekiyor.
- devletin, kürtlere her şart ve koşulda, demokratik özerklik ilan edildiğinde; yardım etmesi gerekiyor.

bak bak bak! ne kadar zeki ve bambaşkasınız inanın. lan sonra ayrım yapıyorsunuz, faşistsiniz diyorsunuz yaa. ben kabul edemiyorum böyle pkk yandaşı bir adamı, kanım çekiliyor resmen. suratlarında meymenet olmayan, baktığın zaman şirretliğin aktığını görebileceğin adamın isteklerine bakar mısınız? işe yaramaz, görgü bilmez, insanlıktan anlamaz, sırf oksijen israfı ya. feci halde sinirleniyorum, pkk yandaşlarına asla hümanist davranamam. dağdan elinde taşlarla inip, pkk bayrakları omuzlarında etrafa taş atan bir rezil, ülke düşmanı bir adam bu. milletvekili seçildiğinde şu aşağılık lafları sarfeden insandır bu adam;

"bizi desteklemek Öcalanı desteklemektir, dağdaki yoldaşlarımızı desteklemektir. bizi desteklemek zindandaki belediye başkanlarımızı, arkadaşlarımızı desteklemektir"

bir diğer pkk yandaşının verdiği tepki ile cevap veriyoruz; (bkz: has siktir diyoruz has siktir)
sözde özerk yerlerin devlete vergi vermemesi gerektiğini ancak devletin buralara yardım etmesi gerektiğini düşünen kimseymiş.
(bkz: neyin kafasını yaşıyosun anlamadım)
öyle bir keriz bulursan haber ver de beraber sikelim demek istediğim milletvekili.
ölü evinin tefçisi bir siyasi kişilik.

düğün evinin tefçisi ölü evinin yasçısı şeklinde bir söz vardır, kimin kağnısı gıcırdarsa binenler için kullanılır, her ortama uyan, su gibi içine konduğu kabın şeklini kolaylıkla alabilen sevimsiz insanlar için kullanıldığı gibi. bengi yıldız da o gün ne oldu ne bitti ya farkında değil, ya olanlar umrunda değil. resmen ölü evinin önünde tef çalıp, göbek atan bir şahsiyet. hassasiyetin eseri yok davranışlarında.

barış ve kardeşlik diye söze başlayıp teröriste selam çakmak da ne ola ki?
(bkz: beyaz kürt)
panzerlere taş atan çocukların anaları babaları, siz orada ezilirken, oruç ağızla tarlada ırgatlık yaparken sizi savunan vekiliniz bodrum'da taşşak keyfi yapıyor. o taşaklar bir gün hepinizin götüne girecek pkklı köpekler.
güncel Önemli Başlıklar